Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να ξεσκίζει το μουσικό σήμα του Mega Channel με μπουζούκι και μπαγλαμά.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

πως να τον αναψω!??..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124375 από bong4ever στις 25 Δεκεμβρίου 2013, 10:35μμ

bong4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/12/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σας και παλι!!εχω σχεση με ενα αγορι το οποιο ομολογω με εχει σεβαστει αρκετα οσο αφορα το σεξουαλικο κομματι..δν με παροτρηνει να κανουμε τιποτα απλα οτανε με φιλαει αναβω αρκετα και θελω να κανω και εγω το ιδιο με αυτον!!εχω δοκιμασει φιλια στο λαιμο...γλωσσοφυλα χαιδεμα στο στερνο,και η αναπνοη μου να ακουμπαει στο αυτι του..τον βλεπω βαριανασενει αλλα θελω κατι ετσι λιγακι ποιο προτοτυπο εαν γινετε για να τον αναψω και μετα οτι προκυψει!

περιμενω απαντησεις!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124377 από madness2012 στις 26 Δεκεμβρίου 2013, 12:55πμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Μπορείς να αρχίσεις λίγο να τον φιλάς από το στερνό και να πηγαίνεις προς τα κάτω,κάνοντάς τον να νομίζεις πως πας προς τον στρατιώτη αλλά εσύ στα μισά του δρόμου θα σταματάς..επίσης πολλά σάλια πίσω από το αυτί είναι ευαίσθητη περιοχή...αυτά :D
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #124382 από ntenimarkora στις 26 Δεκεμβρίου 2013, 2:54μμ

ntenimarkora

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να βάλεις ωραια εσωρουχα, να κατσεις διπλα του αδιαφορη και οταν σε αγγιζει να λες ναζιαρικα εεεε ασε με τωρα μηη δε θελω και τετοια να το παιζεις δυσκολη μεχρι να πορωθει αυτος ασχημα και να φτιαχτει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login