Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δώσε στους ανθρώπους μια δεύτερη ευκαιρία. Ποτέ όμως μια τρίτη!
Σάββατο, 18 Μαΐου

Κοπέλα και παρθενιά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124491 από DefileThePure στις 01 Ιανουαρίου 2014, 5:07μμ

DefileThePure

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλή χρονιά σε όλους! Καινούργιος στο φόρουμ. Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την παρθενιά των κοριτσιών. Εδώ και ένα χρόνο τα έχω με μια κοπέλα αλλά η σχέση είναι εξ αποστάσεως οπότε μέχρι τώρα δεν έχουμε κάνει κάτι παραπάνω πέρα από στοματικό. Πριν λίγες μέρες όμως μιλήσαμε και αν όλα πάνε καλά την επόμενη φορά που θα βρεθούμε θα ολοκληρώσουμε. Το θέμα είναι ότι μου ζήτησε πριν ολοκληρώσουμε να προσπαθήσω να βάλω δάχτυλο. Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να γίνει αυτό επειδή δεν το έχω ακούσει ή δεν έχω δει να το κάνει κανένας. Η ερώτηση μου είναι αν είναι συνηθισμένο να γίνεται αυτό. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124501 από M1k3y στις 02 Ιανουαρίου 2014, 5:09πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Είσαι ή πολύ μικρός ή πολύ άσχετος. Γιατί να μη της βάλεις δάχτυλο δηλαδή; Και άνετα γίνεται ακόμα και παρθένα να είναι, και συχνά συμβαίνει στα προχωρημένα φασώματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124504 από DefileThePure στις 02 Ιανουαρίου 2014, 5:46πμ

DefileThePure

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Το 3ο μάλλον. Είναι η πρώτη μου σχέση οπότε δεν είχα την ευκαιρία να κάνω κάτι παρόμοιο. Μμμ το θέμα είναι όμως ότι όταν το δοκίμασα την πρώτη φορά πόνεσε και δεν είχε μπει καν μέσα. Οπότε φοβάμαι λίγο μην πονέσει. Και επιπλέον δεν θα σκιστεί ο υμένας αν βάλω δάχτυλο?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #124506 από Dhmhtrhs_98 στις 02 Ιανουαρίου 2014, 12:14μμ

Dhmhtrhs_98

μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου! Αφού θα ολοκληρώσετε, έτσι κι αλλιώς θα σκιστεί ο υμένας! ;) Οπότε, τί να σκιστεί από δάχτυλο, τί να σκιστεί από το σεξ!

Καταλαβαίνω πως έχεις άγχος, αλλά θα σου δώσω μία συμβουλή! Όταν θα της βάζεις δάχτυλο (που έτσι κι αλλιώς θα σε βοηθήσει να την υγράνεις και να την ανοίξεις έτσι ώστε να μην πονέσει τόσο), να προσέξεις! Γιατί μόλις της βάλεις δάχτυλο σε μια στιγμή θα νιώσεις κάτι σκληρό... Εκεί μην προχωρήσεις γιατί αν προχωρήσεις θα σπάσει ο υμένας! Οπότε πρόσεξε!


Τώρα όσον αφορά ότι πονάει, προσπάθησε με λιπαντικό... Δεν έχω να σου προτείνω κάτι άλλο!


Αν σε κάλυψα κάνε αποδεκτή! :) :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124511 από DefileThePure στις 02 Ιανουαρίου 2014, 3:34μμ

DefileThePure

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μμμ καταλαβαίνω απλά κάτι που ξέχασα να αναφέρω είναι το ότι αυτή θέλει να της βάλω δάχτυλο σαν να μην είναι παρθένα...δηλαδή όλο μέσα :Ρ Με το ποσό υγρή είναι δεν υπάρχει θέμα γιατί κάθε φορά στάζει σχεδόν :Ρ Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον πάντως ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124529 από M1k3y στις 03 Ιανουαρίου 2014, 7:00πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Δεν πρόκειται να σπάσει ο υμένας με ένα δάχτυλο. Είπαμε υπάρχει υμένας αλλά ο υμένας έχει και ελαστικό άνοιγμα (τρύπα). Ψάξε στο Ντερνέτ για να μορφωθείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login