Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν ήμουν νέος, υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην παντρευτώ προτού βρω την ιδανική γυναίκα. Τελικά την βρήκα - αλλά, έψαχνε και αυτή για τον τέλειο άνδρα.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Ιδεες για πρωτη φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124672 από iJohn_97 στις 12 Ιανουαρίου 2014, 7:21μμ

iJohn_97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Καλησπέρα και καλη χρονια σε όλο το φόρουμ!Θα ηθελα να μου δώσετε καμία ιδέα για την πρωτη φορα (ατμόσφαιρα,να φύγει το άγχος κτλ..)ΥΓ:ειμαι 16 και η κοπελα μου 16..και οι δυο παρθένοι..
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #124678 από NAIXEkm1 στις 12 Ιανουαρίου 2014, 9:31μμ

NAIXEkm1

μέλος από: 6/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε χρονια πολλα βρεθηκα στην θεση σου ακριβώςη σχεδον η ιδια λοιπον ξεκινα με γρηγορα φιλια οχι αγρρια γδυστην σιγα σσσιγα και βασανιστικκα υστερα λεμο στηθος κτλπα κατεβα κατω και γλυψτην να τα δει ολα προσεχε κανε καλο ζεσταμα γιατι αν δν κανεις θα πονεσει πολυ στην συνεχεια απλα ξεκινα το κυριο μερος ^_^ δωσε βαση στα προκαταρκτικα και ολα θα πανε καλα μην αχοθεις και παντα με προφυλαξεις αν σε καλυψα πατα αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124684 από iJohn_97 στις 12 Ιανουαρίου 2014, 11:39μμ

iJohn_97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Να σαι καλα φιλαράκι μου σε ευχαριστω!Οποιος θελει να προσθέσει κατι ας το κανει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124706 από Nelly96 στις 13 Ιανουαρίου 2014, 3:42μμ

Nelly96

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Και σιγουρα μια ρομαντικη ατμοσφαιρα ειναι οτι πρεπει..κερακια λουλουδια κλασικα..ετσι θα νοιωσει και πιο ανετα και θα απολαυσει περισσοτερο οτι προκειται να ακολουθησει..Ολες θελουν η πρωτη τους φορα να ειναι ρομαντικη..Οσο για σενα δειξε οτι εισαι ανετος και οτι ξερεις τι κανεις ετσι ωστε να ειναι ετοιμη να αφεθει πανω σου!Καλη επιτυχια! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124711 από iJohn_97 στις 13 Ιανουαρίου 2014, 6:42μμ

iJohn_97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω φιλε μου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124717 από cryptongr στις 13 Ιανουαρίου 2014, 11:06μμ

cryptongr

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ένα από τα πιο βασικά που πρέπει να προσέξεις, και δεν διάβασα σε κανενός τα σχόλια, να είναι υγρή η κοπέλα σου κάτω , γιατί αλλιώς και δύσκολα θα μπεις και αυτή θα πονέσει πολύ.

Ώπα περίμενε...αν είναι και η κοπέλα παρθένα, αυτός σημαίνει πως ο υμένας της, στην είσοδο του αιδοίου της, δεν έχει σκιστεί, άρα πρέπει να είσαι πολύ αργός και να μην βιαστείς καθόλου να μπεις μέσα της. Δεν ξέρω αν έχεις προσπαθήσει να τρυπήσεις μόνος σου το αυτί σου ποτέ, ή να βάλεις σκουλαρίκι, μα θέλει να το κάνεις αργά και υπομονετικά πολλές φορές όταν η τρύπα είναι φρέσκια και δεν έχει ανοίξει καλά. Θα δεις λίγο αιματάκι όταν σκιστεί ο υμένας, αλλά μην ανησυχήσεις, είναι φυσιολογικό. Στην αρχή θα πονέσει αρκετά, αλλά όσο συνεχίζεται σιγά σιγά, θα περάσετε και οι 2 καλύτερα. Ψάξε κανένα βίντεο μέσω του google. Tα περισσότερα θα τα βρεις σε ιστοσελίδες ερωτικού περιεχομένου.

Ελπίζω να βοήθησα, καλή σας τύχη. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124895 από iJohn_97 στις 21 Ιανουαρίου 2014, 3:50μμ

iJohn_97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω αδερφε...αν και τα γνώριζα ευχαριστω για το χρόνο που αφιερωσες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login