Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διατηρήστε το πράσινο. Κάντε έρωτα με βάτραχους.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

σχετικά με το πεος..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124716 από Snipers στις 13 Ιανουαρίου 2014, 10:49μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
γεια σας παιδιά εχω να κανω 3 ερωτήσεις γιατι θελω λίγη βοήθεια..
1)Πώς μπορώ να μετρήσω την κλίση του πέους?Γιατί μου είναι λίγο στραβό προς τα αριστερά.
2)Πώς μπορώ να μετρήσω το πάχος του πέους μου?Για να ξερω αμα νιώθει τίποτα η κοπελιά οταν με το καλό...
3)Είναι σοβαρό οταν εχω στύση το πέος μου να κοιτάει προς τα πάνω?Γιατί σκέφτομαι οταν θα είμαι ξαπλωμένος και ανέβει η κοπελιά προς τα πάνω θα δημιουργήσει κανένα πρόβλημα..
Αυτα προς το παρών όσο για τής πρώτες 2 ερωτήσεις θα δω ποσό είναι να δω αν είναι καλα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124730 από Snipers στις 14 Ιανουαρίου 2014, 2:51μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
κανένας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124731 από music στις 14 Ιανουαρίου 2014, 3:05μμ

music

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
den exeis kamena problima oson anagerese sto 3 pare mia mezoura kai des to paxos kai me ena imerognomonio use etimos ama boithisa press apodekth an oxi pes mou ti akribos den katalabes oste na sto exigiso kalutera
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124751 από Snipers στις 14 Ιανουαρίου 2014, 8:54μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Θα με βοηθούσε αν έγραφες με ελληνικά και οχι greeklish γιατί είναι ελληνικό site και επειδή είμαστε έλληνες!
Τι στο καλό είναι η μεζούρα ? Και πως θα την χρησιμοποιήσω για να μετρήσω το πάχος?
Πέρα απο αυτά με βοήθησες καλά,πες τώρα πως μετράω να πάρεις και εσύ την ΑΠΟΔΕΚΤΉ σου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124752 από aglina στις 14 Ιανουαρίου 2014, 9:33μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Mεζουρα ειναι κατι σαν το μετρο (πασο) σε ευλιγιστη μορφη. Συνιθος απο την μια μερια ειναι κιτρινη κ απο την αλλη ασπρη κοκινη πρασινη. Την χρησιμοποιουν οι μοριστρες κ πολλα παιδια του δημουτικου (στα μαθηματικα). Για να μετιρσεις το παχος θα το τιλιξεις γυρω απο το πεο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124839 από BLKA στις 17 Ιανουαρίου 2014, 11:24μμ

BLKA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/1/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
THA PAREIS THN MEZOURA OPOS LEEI KAI O FILOS APO EPANO THA THN BALEISAPO THN BASI EOS TO LES TOU KEFALIO KAI GIA TO PAXOS THA TILIXEIS TO ERGALIO SOU KAI THA SOU DIXI TORA AMA THES BARA KAI MIA APODEKTI KAI KATI TELEUTEO TO ELGALIO NA EINAI PADA ENEBASMENO
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login