Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν άκουσα το Νταλάρα να τραγουδάει latin, τότε είπα ότι τα έζησα όλα.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Ειμαι gay η οχι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124777 από NickPaok4 στις 15 Ιανουαρίου 2014, 5:17μμ

NickPaok4

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας
Ειμαι 16 χρονων και μολις αρχισα να μπενω στην εφηβια.Δεν ξερω τι ειμαι..απο την μια μου αρεσουν να βλεπω gay τσοντες,και εχω σκευτει πολλες φορες τους φιλους μου γυμνους και μαρεσει καπως :( απο την αλλη υπαρχουν πολλα κοριτσια που μαρεσουν και ανετα θα εκανα κατι μαζι τους..!!Στην σκεψη οτι μπορει να ειμαι gay τρελενομαι!!Πριν 1 χρονο ειχε γινει κατι με μια κοπελα αλλα δεν προχορισαμε πολυ για λογους που δεν εχουν σχεση με αυτο το θεμα.Δεν θελω να γινω gay,παντα απο μικρος σκευτομουν οταν μεγαλωσω να παντρευτω μια κοπελα,να κανω παιδια κτλπ..παραξενη κατασταση
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #124779 από aglina στις 15 Ιανουαρίου 2014, 6:11μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν καταλαβενω γιατι να ειναι κακο καποιος να ειναι gay. (Στην σκεψη οτι μπορει να ειμαι gay τρελενομαι!!).
Στην δικια σου περιπτοση παντως πιστευω πως ειναι οι ορμονες της εφηβειας. Στην εφηβεια οι ορμονες τρελενονται. Γιατι δεν κανεις κατι με μια κοπελα που σου αρεσει? Πιστευω πως αν χαλαροσεις λιγο θα ξεχαστεις απο αυτο το θεμα και θα σου διξει μονο του το σωμα τι θελει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125097 από αρηςヅ στις 02 Φεβρουαρίου 2014, 4:32μμ

αρηςヅ

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μπορεί να είσαι Bisexoual
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128114 από Jim123 στις 13 Ιουνίου 2014, 1:21πμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Το να είσαι Gay σημαίνει ότι δεν σε τραβάνε σεξουαλικά γυναίκες ΚΑΘΌΛΟΥ και σε τραβάνε ΜΌΝΟ οι άνδρες. Δεν θέλεις κοπέλες, δεν ερωτεύεσαι κοπέλες, δεν πας με κοπέλες.
Είναι οι ορμόνες στην εφηβεία και είναι ότι όλοι λίγο πολύ στην εφηβεία ψάχνουμε να ανακαλύψουμε για το σεξ, σε οποιαδήποτε μορφή του.
Μια φάση είναι θα περάσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128139 από panos777 στις 14 Ιουνίου 2014, 1:55πμ

panos777

μέλος από: 10/6/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
δεν νομιζω...απλα ισως το να σου αρεσουν κοριτσια ειναι καθαρα και μονο ψυχολογικο επειδη δεν θες να αποδεχτεις πως μπορει να εισαι γκει..παντως δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο..σπλα ειναι λογω της εφηβειας..προσπαυησε να βλεπεις μονο ατρειτ τσοντες..αν σε καλυψα πατα αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login