Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ζωή είναι αυτό που μας συμβαίνει την ώρα που εμείς κάνουμε άλλα σχέδια.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Απαντηστε μου σας παρακαλω!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124792 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 8:21μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Ειμαι νεα στο φορουμ και σκεφτηκα να ζητησω και εγω απαντηση στο θεμα που με καιει. Με το αγορι μου ειμαστε μαζι 2 χρονια και δεν εχουμε ολοκληρωσει ακομα. Εκεινος ειναι πιο εμπειρος απο εμενα καθως το εχει ξανακανει στο παρελθον ενω εγω ειμαι ακομη παρθενα. Αυτο που με καιει λοιπον ειναι ποσες φορες θα μπορεσουμε να ολοκληρωσουμε την πρωτη φορα. Πρεπει να γινει αποκλειστικα μια φορα επειδη πιθανοτατα θα τρεξει αιμα και θα ποναω; Η δεν υπαρχει προβλημα αν γινει παραπανω απο μια; Και αν τρεξει αιμα τι θα πρεπει να κανουμε; Να σταματησουμε για λιγο και μετα να συνεχισουμε, η να κανουμε σαν να μην συμβαινει τιποτα; Ευχαριστω εκ των προτερων :)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124795 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 9:31μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κανειιιςςς;; :/
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #124797 από lenaki19 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 9:49μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιταξε αρχικα θα πρεπει να κανετε αρκετα προκαταρτικα οπως π.χ φιλια, χουγτωματα, χαιδεματα, στοματικο κ.τ.λ. μεχρι να χαλαρωσεις και να υγρανθεις εκει κατω. εφοσον ειπες οτι εχει εμπειρια το αγορι σου τοτε προφανως θα ξερει τι ακριβως να κανει. μη ντρεπεσαι επειδη θα ειναι ο πρωτος σου κι επειδη εσυ δεν εχεις ξανακανει τιποτα, δεν υπαρχει κανενα θεμα ντροπης. λοιπον οταν προχωρισετε στο κυριως θεμα πρεπει οπωςδηποτε να φορεσει προφυλακτικο μη κανετε τη βλακεια καιδε παρετε προφυλαξεις. οσο για το αιμα μην ανησυχεις. αμα βγαλεις πολυ αιμα σταματατε για λιγο σκουπιζεστε ή κανετε ενα ντουζακι και μετα ξανασυνεχιζεται τωρα αμα βγαλεις πολυ λιγο και παλι το ιδιο κανεις. δεν υπαρχει κανενα προβλημα να γινει παραπανω απο μια φορα και παραπανω αμα θελετε. α! κατι πληροφοριακα. αμα μετα τις επομενες τρεις μερες εχει λιγο αιματακι μη φοβηθεις σα να εχεις περιοδο μη φοβηθεις... οι πιο πολλες κοπελες το παθαινουν την πρωτη τους φορα. παντως καλου κακου μετα την επαφη παρε ενα σερβιετακι να βαλεις για να μη λερωθεις. αυτα απο μενα. αμα εχεις καμια αλλη απορια πες μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124801 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 9:58μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν ειναι οτι ειμαι εντελως απειρη. Εχουμε προχωρησει στα προκαταρκτικα απλα δεν ενιωθα ακομα ετοιμη για να προχωρησουμε περαιτερω. Ηθελα πρωτα να ειμαι πολυ καλα ενημερωμενη, να ξερω που παω και φυσικα να νιωσω εγω ανετα με την ολη κατασταση ωστε να την απολαυσω οπως της αξιζει. Οσο για τις προφυλαξεις δεν το συζητω! Επιβαλλονται! Δεν εχω σκοπο να γινω μαμα απο τα 16 μου! Σε ευχαριστω παρα πολυ που μου απαντησες εγκαιρα. Με κατατοπησες πληρως! :) Εσενα η πρωτη σου φορα πως ηταν; Ολα αυτα για τον πονο και το αιμα ισχυουν ή δραματοποιουν καπως τις καταστασεις ;
Οποις αλλος θελει να μου απαντησει, η απαντηση του ειναι παραπανω απο δεκτη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124804 από nitro στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:08μμ

nitro

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
auou einai ebiros aston na bgali to fidi apo thn trupa (sth prokimenh peristash ginete to aditheto) ama eisai tou love story fonaxe ton gia na perasete mazi to bradu anapse kanena keri kai arxiste na filieste na xouftoneste kai ta ala tha rthou mona tous thimisou kai kati teleuteo prin bei na se exei erethisei oste na min ponesei toso polu h proth fora tha poneshs meta tha sou aresei kai meta me profilaxeis kai epudi einai h proth sou fora na frodisei na einai kati romadiko elpizo na se boithisa kapos

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124806 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:14μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ που μου απαντησες nitro. :) Αν και το προβλημα μου δεν ειναι ολα τα αλλα γιατι ξερω πως θα τα κανει οπως πρεπει.. Μα γαπαει και πιστευει πως εκεινη ειναι η μερα μου και πρεπει να ειναι τελεια. Αυτο που με φοβιζει ειναι μονο το αιμα. Για ολα τα αλλα ειμαι ακρετα χαλαρη μπορω να πω.. Τουλαχιστον τωρα γιατι εκεινη την στιγμηη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124807 από nitro στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:17μμ

nitro

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
apla alazeis sedonia kai to emati se pirazei to agorisou den tha to sixathi exo kanei erota me parthena kai tixenh na xero ligo parapano apo sena ti se fobizei mipos se boithiso ego
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124808 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:21μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Για πες μου την δικη σου εμπειρια, γιατι στο μυαλο μου νομιζω πως το αγορι μου θα αηδιασει λιγο, απλα δεν θα μου το δειξει. Ισως αυτα που σκεφτομαι να μην εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα, αλλα οπως και να εχει ειναι σκεψεις που περνανε απο το μυαλο και με τρωνε. Βασικα δεν ειναι οτι φοβαμαι, απλως με προβληματιζει ολο αυτο το πραγμα με το αιμα. Θα ειναι πολυ η λιγο; Αν τρεξει πολυ αιμα και γινουμε χαλια θα νιωσω πολυ αμηχανα και ασχημα. Στην δικη σου κοπελα ειχε τρεξει πολυ η λιγο αιμα; Εσυ πως το αντιμετωπισες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124810 από nitro στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:31μμ

nitro

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
me eixai kalesh h kopela mou na pao spiti ths na fame eixame epetio 2 minon (giati giortazoume tetious epetious den xero kai to kanoun kai polu) ekei pou filoumastan eixame erethisti kai oi duo dsithikame kai arxisame na filiomaste gimni meta bika ponese ligo otan ida to ema den aidiasa eixa teliosei fisika apla etrexe ligo ema tipota tragiko apla eprepe na alaxoume sedonia kai ola kala meta
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124811 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:33μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μαλιστα.. Ευχαριστω για την ααντηση σου nitro. Παρακαλω, πειτε μου κ αλλοι αν εχετε παρομοιες εμπειριες για να ''ξεψαρωσω''
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login