Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Έχω φίμωση! Βοήθεια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124884 από HuhDat στις 20 Ιανουαρίου 2014, 10:36μμ

HuhDat

Εικονίδιο
μέλος από: 20/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έχω φίμωση και δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω και έχω κάποια ερωτήματα
1.Σε τι γιατρό πρέπει να πάω??
2.Δημόσιο η ιδιώτη γιατρό?
3.Περίπου το κόστος?
4.Εάν ξέρετε κάνα καλό γιατρό στην περιοχή της Θεσσαλονίκης να μου προτείνεται..

Η ηλικία μου είναι 18 ετών.

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #124888 από pi8hkos97 στις 20 Ιανουαρίου 2014, 11:06μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) σε ουρολόγο
2) λογικά σε ιδιωτικό
3) η επίσκεψη δεν θα κοστίσει πολύ κάνα 30άρι
4) όχι δεν γνωρίζω
Χρειάζεσαι περιτομή και κοστίζει γύρω στα 600 ευρώ το χειρουργείο
Κάντο όσο πιο γρήγορα γίνεται και εγώ έκανα πριν 1 μήνα είναι λίγο ζόρικα την πρώτη βδομάδα αλλά μετά όλα οκ. Γενικά είναι εύκολο χειρουργείο και δεν θα έχεις πρόβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124889 από HuhDat στις 20 Ιανουαρίου 2014, 11:52μμ

HuhDat

Εικονίδιο
μέλος από: 20/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
1.Ναι όντως :)
τι 600 ευρώ και δεν περνώ ένα ψαλίδι να το κόψω μόνος μου :P Άσχετο είμαι ασφαλισμένος το δημόσιο άρα μάλλον με συμφέρει το δημόσιο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124892 από HuhDat στις 21 Ιανουαρίου 2014, 12:37μμ

HuhDat

Εικονίδιο
μέλος από: 20/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κανένας άλλος??? έκλεισα σήμερα δε δημόσιο γιατρό ραντεβού!!! με πολύ άγχος καθώς δεν έχω πει τίποτα ακόμα στους γονείς μου.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124899 από HuhDat στις 21 Ιανουαρίου 2014, 5:56μμ

HuhDat

Εικονίδιο
μέλος από: 20/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μόλις γύρισα από τον γιατρό μου είπε ότι κατά το 60% και παραπάνω δεν χρειάζεται χειρουργείο μου έδωσε μια αλοιφή που την βάζεις επάνω στον βάλανο και χάπια γιατί έκανα μια φλεγμονή...Επίσης μου είπε κάνα 2 κολπάκια που θα βοηθήσουν την όλοι κατάσταση και σε ένα μήνα να με ξαναδεί και αν δεν έχει πετύχει αυτή η αγωγή τότε πάω χειρουργείο :) Ευχαριστώ για την βοήθεια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124900 από baggelischan στις 21 Ιανουαρίου 2014, 9:23μμ

baggelischan

banned
μέλος από: 21/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Πως κατάλαβες οτι εχεις φίμωση πριν πας στο γιατρό;
Και κάτι ακόμα γιατί αρχίζω να πιστεύω πως έχω και εγώ... Φίμωση είναι να μην μπορείς να βγαλεις το "κεφαλακι" γενικα; ή μονο σε στύση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124903 από HuhDat στις 22 Ιανουαρίου 2014, 12:07πμ

HuhDat

Εικονίδιο
μέλος από: 20/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Δεν μπορείς να βγάλεις το κεφαλάκι άλλο όταν το βγάζεις νιώθεις μια ενόχληση ως και έντονο πόνο...Εμένα με είδε ο γιατρός και είπε ότι δεν έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα και είναι στα αρχικά στάδια...Πήγαινε σε ένα γιατρό θα σε βοηθήσει 1000% Επίσης εγώ τους γονείς μου δεν τους αφίσα να είναι μετά όταν με ελενξε..Εάν ντρέπεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124904 από baggelischan στις 22 Ιανουαρίου 2014, 12:28πμ

baggelischan

banned
μέλος από: 21/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εγώ το "κεφαλακι" μπορω να το βγάλω μονο οτάν έχω στύση δεν βγαίνει εντελώς! Για να σου δώσω να καταλάβεις οτάν πλένω εκείνη την περιοχή βγάζω το κεφαλακι εξω εντελώς χωρίς πρόβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124905 από HuhDat στις 22 Ιανουαρίου 2014, 1:26πμ

HuhDat

Εικονίδιο
μέλος από: 20/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μην επιχείρησης να το κατεβάσεις για κανένα λόγο ενώ είσαι σε στύση γιατί μπορείς να σφαδαξης από τον πόνο θέλει δουλειά και μαλάκωμα...Προτείνω να πας σε γιατρό :) δεν φαίνεται κάτι το σοβαρό μπορεί να σου δόση καμιά αλοιφή όψο έδωσε σε εμένα :) Βασικά έτσι όπως τα λες έχεις το ίδιο πρόβλημα με εμένα σε πιο ήπια μορφή πήγαινε εφόσον είναι νωρίς :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124906 από someoneinhere στις 22 Ιανουαρίου 2014, 2:46μμ

someoneinhere

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κοίταξε να δεις αμα δεν μπορεις να βγαλεις το κεφαλακι δεν σημαινει απαραιτηττα ότι εχεις φιμωση! Θα σου πω την δικια μου ιστορια και σκεψου το. Πριν 2 μηνες με πονουσαν οι ορχεις και πηγα στον ουρολογο. Μου είπε ότι δεν ηταν τιποτα αλλα κατι άλλο τον παραξενεψε. Με λέει κατσε στο κρεβατι, κλεισε τα ματια σου και παρε μια πετσετα και δαγκωσε την. Εγω παραξενευτηκα αλλα το έκανα. Ξαφνικα νοιώθω να με ανοιγει το πεος και ουρλιαζα τοσο που κοντεψα να λιποθυμήσω. Όταν σταματησε αρχισα να κλαιω σηκωνομαι και τον ρωτησα τι εγινε. Μου είπε ότι το πεος μου δεν ανοιγε τελειως και ότι μου το ανοιξε. Αμεσως το μυαλο μου πηγε περιτομη αλλα δεν ηταν. Ειχε απλως κολλησει σε ένα σημειο και επρεπε να το τραβηξει πολύ δυνατα για να βγει ολο. Που θελω να καταλήξω: Ετσ όπως ηταν πριν το πεος μου όταν το ανοιγα εμοιαζε σαν να εχω φιμωση αλλα τελικα δεν ειχα. Γι'αυτο πανε σε γιατρο γιατι μπορει απλως να εχεις το ιδιο πρόβλημα που εχω κι εγω και να μην χρειαζεται περιτομη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login