Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν οι συνεντεύξεις στις προσλήψεις ήταν αποτελεσματικές, τότε δε θα υπήρχαν απολύσεις.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Ερωτήσεις σχετικά με όρχεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124897 από someoneinhere στις 21 Ιανουαρίου 2014, 4:30μμ

someoneinhere

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας!!! Πριν από τρεις μήνες πονούσε ο δεξίς ορχις μου. έκανα όλες τι εξετασεις και δεν εδειξε τιποτα. Ενας τραυματισμός ήταν μου είπε. Τωρα με ξαναέπιασε και έχω δυο ερωτήσεις:

1: Ο γιατρός μου είπε ότι η κιρσοκήλη και η υδροκήλη είναι καταστάσεις οι οποίες γίνονται εκ γενετής. Από τη στγμή που έκανα υπέρηχο και δεν έδειξε τίποτα δεν πρόκειτε να το πάθω. Είναι αλήθεια?

2: όταν πιάνω τις φλεβες των ορχεων μαζι με τα λεπτα <<κορδονια>> πιανω και ένα χοντρο πραγμα που όταν καθομαι μαλακωνει και όταν σηκωνομαι σκληραινει. Ο μπαμπας μου μου ειπε ότι και αυτος το παθαινει και ότι είναι ο σπερματικος πορος και η αρτηρια. Είναι φυσιολογικό? Το έχετε κι εσείς??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124898 από someoneinhere στις 21 Ιανουαρίου 2014, 4:49μμ

someoneinhere

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κανένας?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #124902 από Gray στις 21 Ιανουαρίου 2014, 11:49μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να ειναι Γιατρος , κατι ξερει .
ναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124907 από someoneinhere στις 22 Ιανουαρίου 2014, 2:48μμ

someoneinhere

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ! Το έψαξα και στο ιντερνετ και ελεγε το ιδιο. Πάντως με τις φλεβες ανησυχουσα για αυτό το χοντρο πραγμα αλλα αφου το εχεις κι εσυ είναι φυσιολογικό! Ευχαριστώ και πάλι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login