Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δηλώνω ότι θα παρατήσω κάθε σχέση με τα pc και θα γίνω κωδωνοκρούστης σε εγκαταλελειμμένο μοναστήρι στη Συγγρού! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 9 Μαΐου

πρωτη φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125017 από trelokoritso στις 27 Ιανουαρίου 2014, 9:44μμ

trelokoritso

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος χωρις να κανω σεξ με το αγορι μου .. απλα να βαλει μια φορα το πουλι του μεσα μου και να το βγαλει;;
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΥΣΕΙ!

Απλα ο κυκλος μου δεν ειναι σταθερος απλα τωρα εχω κανει σεξ για πρωτη φορα αγχονομαι περισσοτερο μηπως η περιοδος μου αργει επειδη λογω καποιου αλλου παραγοντα .. :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125023 από Dieftharmenos στις 27 Ιανουαρίου 2014, 10:23μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Υπαρχει μια πολυ μικρη πιθανοτητα αν ειχε προσπερματικα υγρα πανω στο πεος του(τα βγαζουμε πριν τελειωσουμε και περιεχουν μικρη ποσοτητα σπερματος) κατα τα αλλα δεν νομιζω...η περιοδος σου αργει γιατι αγχωνεσαι...μονη σου εδωσες την απαντηση...χαλαρωσε και θα ερθει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125024 από trelokoritso στις 27 Ιανουαρίου 2014, 10:25μμ

trelokoritso

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δηλαδη να μην αγχωνομαι;;
Κανεις αλλος ;;
φοβαμαι πολυ :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125025 από Dieftharmenos στις 27 Ιανουαρίου 2014, 10:30μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Σου ειπα οτι υπαρχει μια απειροελαχιστη πιθανοτητα...το θεμα ειναι οτι οσο αγχωνεσαι τοσο περισσοτερο αργει η περιοδος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125031 από Ariadnh στις 28 Ιανουαρίου 2014, 3:33μμ

Ariadnh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/1/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κοριτσακι μου..η πιθανοτητα να εισαι εγκυος ειναι ελαχιστη εως και μηδαμινη! δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις.Τα προσπερματικα υγρα που ισως και να υπηρξαν δεν προκαλουν ζημια..ειναι σπανιο! Ομως προσεχε να χρησιμοποιειται παντα προφυλακτικο.Για να μην εχεις τετοιες ανησυχιες..Οσο για το αλλο θεμα..εγω οταν ολοκληρωσα μετα για 3 μηνες ο κυκλος μου ηταν αλαλουμ..λογω των αλλαγων που συμβαινουν.Αν ομως καθυστερησει πολυ η περιοδος σου επισκεψου εναν γυναικολογο! Θα σου κανει καλο!Μπορει επισης να οφειλεται και στο τρομερο αγχος που εχεις!Χαλαρωσε! Ελπιζω να σε βοηθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125161 από coolgirl23 στις 04 Φεβρουαρίου 2014, 5:57μμ

coolgirl23

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Θα στο πω απλα :) Δεν υπαρχει πιθανοτητα να εισαι εγκυος οποταν ηρεμησε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login