Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν αντιγράφεις κάποιον λέγεται κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας. Όταν αντιγράφεις πολλούς μαζί λέγεται έρευνα.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

γενικα για το σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125054 από zoze97 στις 31 Ιανουαρίου 2014, 2:44μμ

zoze97

Εικονίδιο
μέλος από: 31/1/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειά σας!Είμαι σχεδόν 17 και έχω σχέση εδώ και ένα χρόνο με ένα πολύ καλό παιδί και θα ήθελα να μου πείτε την γνωμη σας για τα παρακάτω:
1)πιστεύετε οτι αν το κάνουμε τώρα θα αποσυντονιστούμε από τα μαθήματα;(ξέρω φαίνεται λίγο αστειο,αλλα το εχω σκεφτει κ μπορει ν μην μας κανει κ τοσο καλο σχετικα με την συγκεντρωση στα μαθηματα)
2)ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη;ξερω..οταν νοιωσεις ετοιμος..αλλα πως το καταλαβαίνεις οτι εισαι οντως ετοιμος και οτι δεν ειναι απλα οι ορμονες της εφηβειας;
3)μου εχει προτεινει να το κανουμε απο πισω..ξερω οτι ποναει αλλα δεν με απασχολει τοσο πολυ αυτο..και το κανονικο σεξ ποναει..προκαλει προβληματα;αν οχι τωρα,στο μελλον ισως;μ εχει βάλλει δακτυλα πισω κ μ αρεσε,ποναγε λιγουλακι,αλλα ηταν ωραια...
ειναι πολλα βεβαια αυτα που εγραψα,απλα μου βγηκαν ολα μαζι τωρα >_< οσοι μπορειτε σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας :)
Ευχαριστωωω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #125055 από Dieftharmenos στις 31 Ιανουαρίου 2014, 3:09μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου και σενα...ειμαι ενα χρονο μεγαλυτερος με λιγες εμπειριες πανω στο σεξ αλλα εφοσον εχω ολοκληρωσει μπορω να σε βοηθησω οσο μπορω...

1)Oχι...ισως θα το σκεφτεσαι πιο πολυ αλλα παρολα αυτα δεν θα σε αποσυντονισει...απλα ειναι μια απολαυση που θα ζητας οποτε νιωθεις οτι την χρειαζεσαι.Σαν το γλυκο ενα πραγμα(καμμια σχεση αλλα ειναι και αυτο μια απολαυση ρε παιδι μου.)

2)Η φραση "νιωθω ετοιμος" σε απλα Ελληνικα σημαινει ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.Αν εμπιστευεσαι το αγορι σου και δεν σε απασχολει ο πονος τοτε προχωρα.Αρκει να νιωθεις γι αυτον οτι νιωθει αυτος για σενα...αλλιως...αστα...

3)Το πρωκτικο σεξ απο την εμπειρια μου δεν προσφερει την ιδια απολαυση με το κολπικο(για την γυναικα...για εμας αναλογως το ατομο).Επισης ο πονος ειναι περισσοτερος.Εγω θα σου προτινα να το αφησεις για πιο μετα το πρωκτικο γιατι ειναι λιγο περιεργο και επικυνδηνο επισης για δυο απειρους(πολλα μικροβια κλπ...).Η πρωτη φορα συνηθως δεν ειναι και η καλυτερη εμπειρια για ενα κοριτσι εφοσον ο παρτενερ δεν ξερει πως να συμπεριφερθει.Οποτε ξεκινηστε με τα σιγουρα...

Αυτες ειναι οι αποψεις μου αλλα θα πρεπει να σε προειδοποιησω οτι τα βλεπω απο την σκοπια του αγοριου που το ολο πραγμα φανταζει πιο ευκολο.Ισως μια κοπελα θα σε συμβουλεψει καλυτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125056 από zoze97 στις 31 Ιανουαρίου 2014, 7:29μμ

zoze97

Εικονίδιο
μέλος από: 31/1/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
1) βασικα μενουμε κ σχετικα κοντα κ αυτο ειναι π με ανυσηχει περισσοτερο γιατι θα ειν ευκολο "σχετικα" ν βρεθουμε.. :-/
2)νοιωθει το ιδιο ευτυχως :-) απλα..δεν ξερω αν θα τ καταλαβω οταν θα ειμαστε ετοιμοι
3)βλεπω οτι το θελει..μαλιστα μου ειχε πει αν ηταν στην επετειο μας να τ καναμε απο πισω αλλα τελικα δεν εγινε..ποναει πολυ τ εχω καταλαβει απλα μου αρεσε..
Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου :-D καμια γνωμη απο κοπελα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125057 από Dieftharmenos στις 31 Ιανουαρίου 2014, 8:35μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
1)Πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο να λυπαται που θα εχει την ευκαιρια να κανει σεξ αρκετα συχνα :)

2)Σου ειπα ετοιμος εισαι οταν ΤΟ ΘΕΣ!

3)Αν εισασταν πιο αυθορμητοι πιστευω θα ειχατε προχωρησει ηδη.Δικος μου κανονας ειναι να μην προγραμματιζω ποτε τι θα κανω...οτι βγει εκεινη την ωρα.Απλα βλεπω ποσο την εχω αναψει και αναλογως συνεχιζω...μην προγραμματιζετε τι θα συμβει γιατι πολυ απλα η πολυ η σκεψη ειναι που σας κραταει πισω...σκεφτεστε το που και το πως και χανετε την ουσια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125159 από coolgirl23 στις 04 Φεβρουαρίου 2014, 5:51μμ

coolgirl23

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν ηδη πηρες την αποφαση σου και ολοκληρωσες την πραξη αλλα θα σου πω μια αποψη. Ειμαι στην ηλικια σου οποταν σε καταλαβαινω.

1.Πιστευω οτι δεν θα σας αποσυντωνησει απο τα μαθηματα.Ακριβως το αντιθετο γιατι τωρα σε απασχολουν ολα αυτα τα θεματα που εχεις γραψει και γι αυτο αποσπατε ισως η προσοχη σου απο το διαβασμα.Αν ολοκληρωσετε θα εισαι πιο χαλαρη και θα νιωθεις ομορφα.

2.Πιστευω πως θα καταλαβεις οτι εισαι ετοιμη οταν ερθει ακριβως εκεινη η στιγμη.Αν δεν εισαι ετοιμη οσο και να το θελουν η ορμονες δεν θα μπορεσεις να ολοκληρωσεις με το αγορι σου γιατι θα αγχωθεις και θα ξεκινησεις να σκεφτεσαι διαφορα.Τουλαχιστον εγω ετσι ειχα ξεχωρισει ποτε ημουνα ετοιμη και ποτε οχι.

3.Νομιζω πως ειναι λιγο επικυνδινο λογο μικροβιων να γινει απο πισω οπως εχει προαναφερει καποιος.Επισης πιστευω πως αν σου αρεσει το πρωκτικο τοτε θα ξετρελαθεις αν γινει απο μπροστα.Εχω δοκιμασει και τα δυο και ο πονος στο πρωκτικο σεξ ειναι πολυ χειροτερος, περα απο αυτο ομως θα μπορεις να το απολαυσεις πολυ περισσοτερο απο μπροστα και θα ειναι μια εμπειρια που θα σου μεινει αξεχαστη.

Ελπιζω να βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login