Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Απεχθάνομαι την ευχαρίστηση να ευχαριστώ εκείνους που απεχθάνομαι.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

πιπαα..!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125149 από katerinaki1011 στις 04 Φεβρουαρίου 2014, 3:13μμ

katerinaki1011

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γειαα σας!!
ειμαι 15 χρονων και το αγορι μου επισης..και θελουμε να προχωρησουμε σε πιπα(αν και δεν μπορουμε να βρουμε μερος γτ σπιτια μας δεν γινεται!) μα θα θελα να μαθω για να ξερω πως ειναι..
τι σας τρελενει εσας αγορια πανω στο στοματικο οταν σας κανει η κοπελα σας?
τι πρεπει να κανω σωστα?και πως θα προετοιμαστω για να του παρω?ας πουμε με μπανανα βοηθαει? και οτι αλλο ξερετε θα εκτιμουσα να μου πειτε!
ευχαριστω♥
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125157 από coolgirl23 στις 04 Φεβρουαρίου 2014, 5:33μμ

coolgirl23

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κοιτα κατερινακι, οταν επανα πιπα πρωτη φορα ημουν στην ηλικια σου και ειχα κι εγω πολλες αποριες. αρχικα ρωτησες τι τρελαινει τα αγορια σε αυτο. ειμαι κοπελα γι αυτο δεν ξερω να σου πω τι τους τρελαινει αλλα απο την πλευρα μου ειμαι σιγουρη πως κι εσενα θα σε τρελανει να του κανεις πιπα γιατι ειναι κατι που αρεσει και στους δυο. επειτα δεν υπαρχει κατι που πρεπει να κανεις σωστα, απλα προσεχε να μην τον αγκιζουν τα δοντια σου γιατι θα χαλαει ολο το σκηνικο. δεν ξερω αν βοηθαει η μπανανα αν και μου φαινεται λιγο γελοιο αυτο αλλα πιστευω πως ο καλυτερος τροπος για να εχεις μια ιδεα για το τι περιπου θα πρεπει να κανεις ειναι να δεις βιντεο στο ιντερνετ εαν δεν νιωθεις αβολα με αυτο.
ελπιζω να βοηθησα εστω λιγο! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125167 από Rossonero στις 04 Φεβρουαρίου 2014, 8:23μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Προσεξε να μην ακουμπαν τα δοντια σου οπως λεει και η κοπελα απο πανω και να δινεις εμφαση στο κεφαλακι και να το παιζεις με την γλωσσα σου...επεισης οταν του παιρνεις πιπα κανε κ ενα απαλο μασαζ στους ορχεις του αγοριου σου δηλαδη χαιδευε τα και μετα γλυψτα και αυτα θα του αρεσει λογικα εμενα παντος με ξετρελενει :P

Ελπιζω να βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #125170 από Dieftharmenos στις 04 Φεβρουαρίου 2014, 10:20μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τα ειπε ο απο πανω τα βασικα...θα προσθεσω και κατι εξτρα...οταν του κανεις στοματικο προσπαθησε να βαλεις οσο πιο πολυ μπορεις το πεος του στο στομα σου χωρις να το ακουμπας με τα χερια σου.Επισης να δωσεις εμφαση οπως ο ειπε ο απο πανω στον βαλανο (κεφαλακι) και ιδιαιτερα στο κατω μερος...εκει ειναι το ευαισθητο σημειο μας.

Επισης αφου ειναι η πρωτη σου φορα καλυτερα θα ηταν να ξεκαθαρισετε απο την αρχη που θα τελειωσει...αν δεν σιχαινεσαι θα του αρεσε στο στομα σου αλλιως πες του οτι μπορει στο στηθος σου,στο προσωπο σου η αν δεν θες,μακρια απο σενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125175 από katerinaki1011 στις 05 Φεβρουαρίου 2014, 2:58μμ

katerinaki1011

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
οκεε ευχαριστω πολυ παιδια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login