Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός, μόνο που τους σκοτώνει όλους.
Τρίτη, 7 Μαΐου

φιμωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125185 από loulis στις 05 Φεβρουαρίου 2014, 10:28μμ

loulis

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
γεια σας.μπορω να κατεβασω το πετσακι κανονικα και να βγει ολο το κεφαλι εξω οταν δεν ειμαι σε στυση.οταν ειμαι σε στυση ομωσ οχι. απλος φενεται το κεφαλι αλλα δεν μπορω να το κατεαβασω γιατι ποναει.μια φορα το ειχα κατεβασει απο την αρχη και ηρθα σε στυση αλλα οταν εφτανε να ερχεται εντελως σε στυση ποναγε αρκετα.λετε να εχω κατι η μπορω να το κανω ελαστικο?η αληθεια ειναι οτι ειδα κατι βιντεο με εγχειρησεις περιτομης και τρομαξα αρκετα.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #125186 από Dieftharmenos στις 05 Φεβρουαρίου 2014, 10:45μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν εχεις φιμωση...εγω που ειχα και εκανα περιτομη θα σου πω οτι για να εχεις φιμωση πρεπει και οταν δεν εισαι σε στυση να μην μπορει να εμφανιστει το κεφαλακι.

Καλο πλυσιμο και προσπαθεια θελει για να βγει και με τον καιρο δεν θα εχεις προβλημα...παρολα αυτα πανε σε καποιον γιατρο μπας και υπαρχει καμια αλοιφη η κατι τετοιο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125189 από DefileThePure στις 06 Φεβρουαρίου 2014, 1:05πμ

DefileThePure

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Φίλε είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με εσένα! Αυτό που έχεις σύμφωνα με αυτά που λες και με αυτά που μου είπε ο γιατρός είναι ότι έχεις αρχή φίμωσης. Καλό θα ήτανε να πας σε έναν γιατρό για περαιτέρω πληροφορίες σχετικά με το θέμα. Μην ντραπείς να το πεις στους γονείς σου (δεν ξέρω και την ηλικία σου) γιατί μπορεί να εξελιχθεί σε κανονική φίμωση και τότε τα πράγματα θα σοβαρέψουν! Στην αρχή λογικά θα σου πει να βάζεις καποιες ειδικές κρέμες και μετά αν βαρεθείς ή οτιδήποτε θα σου πει για μερική ή ολόκληρη περιτομή. Εγώ θα σου έλεγα να δοκιμάσεις τις κρέμες ειδικά αν φοβάσαι τις βελόνες...όπως εγώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125197 από loulis στις 06 Φεβρουαρίου 2014, 5:30μμ

loulis

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
ειμαι 15..πφ σκατα..πως να τους το πω δηλαδη..δεν θα ειναι και οτι πιο ευκολο.το προβλημα αυτο το θυμαμαι απο οταν αρχισα να ασχολουμαι με το πεος μου(της δυσκολιας να κατεβασω το πετσακι σε στυση ενοω).επισης με αυτες τις κρεμες τι ακριβως γινεται?εσυ πως το αντιμετωπισες..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125207 από DefileThePure στις 06 Φεβρουαρίου 2014, 9:20μμ

DefileThePure

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μην αγχώνεσαι φίλε μου! Απλά πρέπει μια μέρα να το πάρεις απόφαση και να το πεις στον πατέρα σου ή σε κάποιο έμπιστο πρόσωπο και θα πράξουν αναλόγως.

Και εγώ τότε το κατάλαβα και σε αυτό βοήθησε το ftou ;)

Δεν είναι τίποτα τρομερό. Απλά έχεις ένα βαζάκι και ανακατεύεις τις δύο κρέμες, κατεβάζεις το δέρμα που περιβάλλει την βάλανο, το απλώνεις και μετά απλά κλείνεις το δέρμα και το αφήνεις για λίγες ωρες και ξανά το ίδιο μέχρι να φτιαξει. Εγώ στην αρχή διάλεξα τις κρέμες αλλά μετά επείδη είχα κουραστεί αποφάσισα να κάνω περιτομή. Είναι μια σχετικά γρήγορη επέμβαση και σχεδόν ανώδυνη οπότε δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι. Και πάνω από όλα μην ντρέπεσαι γιατί ότι είναι να κάνεις είναι για το καλό σου και κανείς δεν θα σε κρίνει ούτε θα σε κοροιδεύει για αυτό το πρόβλημα. Οπότε καλή τύχη φίλε και ότι άλλο θες πες μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125210 από Dieftharmenos στις 06 Φεβρουαρίου 2014, 9:35μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(DefileThePure@06 Φεβρουαρίου 2014)
Εγώ στην αρχή διάλεξα τις κρέμες αλλά μετά επείδη είχα κουραστεί αποφάσισα να κάνω περιτομή. Είναι μια σχετικά γρήγορη επέμβαση και σχεδόν ανώδυνη οπότε δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι.


Γρηγορη ναι,δεν υπαρχει λογος να φοβαται ναι αλλα ρε φιλε ανωδυνη δεν τη λες.Βεβαια σε καθε ανθρωπο δεν ειναι το ιδιο και ειναι αναλογως το προβλημα(εμενα δεν κατεβαινε η πετσα ουτε οταν δεν ειχα στυση) αλλα ανωδυνη οχι...καθε βραδυ να ξυπνας απο τον πονο οταν εχεις στυση,να μην μπορεις να περπατησεις τις πρωτες μερες χωρις να σε περνανε οι γιαγιαδες,να σε πιανει φαγουρα απο τα ραμματα και να μην μπορεις να ανακουφηστεις...για τις 2 ωρες μετα την επεμβαση που πονας απιστευτα απο τις βελονες και για τις πρωτες φορες που κανεις μπανιο να μην μιλησω επισης.Ουτε να περιγραψω την εγχειρηση δεν πρεπει :)

Πρεπει να απαντας ειλικρινα...βεβαια εγω μπορει να ειχα απλα μια πιο επωδυνη εγχειρηση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125211 από loulis στις 06 Φεβρουαρίου 2014, 9:55μμ

loulis

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
παιδια τελικα παιζει και να μην εχω κατι..σημερα με μερικη στυση το κατεβασα κανονικα και εκανα αυτο που κανουν οι εφηβοι :p και με πληρη στυση συνεχισα και το πετσακι κατεβασμενο χωρις καποιο πονο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125213 από DefileThePure στις 06 Φεβρουαρίου 2014, 11:56μμ

DefileThePure

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0


Γρηγορη ναι,δεν υπαρχει λογος να φοβαται ναι αλλα ρε φιλε ανωδυνη δεν τη λες.Βεβαια σε καθε ανθρωπο δεν ειναι το ιδιο και ειναι αναλογως το προβλημα(εμενα δεν κατεβαινε η πετσα ουτε οταν δεν ειχα στυση) αλλα ανωδυνη οχι...καθε βραδυ να ξυπνας απο τον πονο οταν εχεις στυση,να μην μπορεις να περπατησεις τις πρωτες μερες χωρις να σε περνανε οι γιαγιαδες,να σε πιανει φαγουρα απο τα ραμματα και να μην μπορεις να ανακουφηστεις...για τις 2 ωρες μετα την επεμβαση που πονας απιστευτα απο τις βελονες και για τις πρωτες φορες που κανεις μπανιο να μην μιλησω επισης.Ουτε να περιγραψω την εγχειρηση δεν πρεπει :)

Πρεπει να απαντας ειλικρινα...βεβαια εγω μπορει να ειχα απλα μια πιο επωδυνη εγχειρηση...



Πάλι καλά που καθησύχασες το παιδί :Ρ Όντως διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο, εγώ σύγκρινα τον πόνο από τις βελόνες με τον πόνο που είχα μετά ίσως για αυτό να μου φάνηκε ανώδυνο.



Έγραψε:(loulis@06 Φεβρουαρίου 2014)
παιδια τελικα παιζει και να μην εχω κατι..σημερα με μερικη στυση το κατεβασα κανονικα και εκανα αυτο που κανουν οι εφηβοι :p και με πληρη στυση συνεχισα και το πετσακι κατεβασμενο χωρις καποιο πονο!


Ε τότε μια χαρά φίλε! Απλά αν εμφανιστεί πάλι αυτό το πρόβλημα πάνε κοιταξέ το και μην ντρέπεσαι! Καλή συνέχεια!

Κάτι έγινε με τα quotes sorry :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login