Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δέρνε το γιο σου κάθε μέρα. Μπορεί να μην ξέρεις γιατί το κάνεις, όμως σίγουρα αυτός θα ξέρει καλά.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

δαχτυλο..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125307 από katerinaki1011 στις 11 Φεβρουαρίου 2014, 3:14μμ

katerinaki1011

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας..ειμαι 15
και θελω την βοηθεια των κοριτσιων ιδιαιτερα
ποτε στην ζωη μου δεν εχω βλει δαχτυλο είτε γτ ειν λιγο καπως να νιωθεις το δαχτυλο στον γεννητικο σου δλδ η αφη ειτε γτ φοβαμαι..φοβαμαι οτι θα σπασω τπτ ή θα κανω ζημια κ φοβαμαι οτι θα ποναω κλπ
ενω ολες οι κοπελες το κανουν εγω δεν το κανω ενω θελω να το κανω αλλα μονο τριβομαι
θελω να μου πειτε πως ειναι? κ γενικα πανω στο θεμα του δαχτυλου!
ευχαριστωω
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #125310 από Dieftharmenos στις 11 Φεβρουαρίου 2014, 3:44μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απο αγορι...μια συμβουλη...ξεκινα με το να τρίβεις την κλειτορίδα σου στην αρχη αργα και μετα γρηγορα και μετα σου υποσχομαι οτι δεν θα αντεξεις και θα βαλεις απο μονη σου.Ακομα πιο σιγουρο ειναι το να αφησεις το νερο να τρεχει πανω στα γεννητικα σου οργανα την ωρα που κανεις ντουζ. :) δοκιμασε το πρωτο και καλα να περασεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125349 από wisd_r στις 12 Φεβρουαρίου 2014, 10:40μμ

wisd_r

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοιπόν είμαστε στην ίδια ηλικία και το έχω δοκιμάσει,δεν είναι είναι τόσο επώδυνο αν δεν το σκέφτεσαι έτσι.Δεν χρειάζεται να εισάγεις όλα σου το δάχτυλο στον κόλπο σου αν φοβάσαι,ίσα ίσα να ερεθιστείς.Είναι απόλυτα ασφαλές και κάποια στιγμή θα έχεις την ανα΄γκη να βάλειςόλο το δάκτυλο για ευχαρίστηση. Χάιδεψε την κλειτορίδα σου και παίξε με τα γενετικά σου όργανα για να παραχθούν κολπικά υγρά και να είναι πιο εύκολη η είσοδος.Ούτε που θα υο καταλάβεις πως το δάκτυλό σου θα σε ευχαριστήσει.Αλλιώς ακολούθησε την συμβουλή του φίλου απο επάνω,βοηθάει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login