Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Πέμπτη, 25 Απριλίου

βοήθεια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125354 από gwgwinlove στις 13 Φεβρουαρίου 2014, 3:17μμ

gwgwinlove

μέλος από: 13/2/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
έκανα πρωκτικό σεξ με τον φίλο μου και τέλειωσε απο πίσω μου..μετά την επαφή πλύθηκα όσο πιο καλά μπορούσα αλλά τώρα φοβάμαι..τι λέτε εσείς ? στο μεταξύ είχα περίοδο και φόραγα από μπροστά ταμπον αλλά το έβγαλα για να πλυθώ μετά..Ακόμα όποτε φόραγα το ταμπον σταμάταγε η πολύ ροή του αίματος και σήμερα ενώ θα έπρεπε να έχω περίοδο δεν έχω...γιαυτό έχω τρομάξει μήπως έγινε κάτι όταν τέλειωσε από πίσω μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125364 από M1k3y στις 13 Φεβρουαρίου 2014, 8:46μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Τι να γίνει κορίτσι μου; Και τις πέτρες να ρωτήσεις, από κώλο δεν πιάνεις παιδί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125370 από Dieftharmenos στις 13 Φεβρουαρίου 2014, 10:26μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Που πατε ρε και μου κανετε σεξ ενω δεν ξερετε ουτε ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ βασικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125374 από Surfer123 στις 13 Φεβρουαρίου 2014, 11:17μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά εντάξει λάθος της που δεν ενημερώθηκε σωστά, αλλα κάλλιο αργά παρά ποτε. Έγραψε εδώ για να ενημερωθεί οχι να την κραξετε. Σχετικά με το θέμα τωρα πρεπει να πω πως καμια δεν εχει μείνει ποτε έγκυος απο πρωκτικο σεξ ούτε κατα διάνοια. Ειναι 1000% αδύνατο και αφύσικο. Τωρα για το να εχεις μείνει έγκυος ενώ εχεις ήδη αδιαθετησει μια φορά και αυτό υπερφυσικο φεναιται. Απο αυτά που γράφεις ειναι τόσο αδύνατο να μείνεις έγκυος που αν τα καταφέρεις εγώ προσωπικά θα πηδηξω απ το μπαλκόνι και θα με βλέπεις στις ειδήσεις.    Μην αγχονεσαι Δεν εισαι έγκυος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125376 από ntenimarkora στις 13 Φεβρουαρίου 2014, 11:26μμ

ntenimarkora

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
οταν κανεις σεχ με περιοδο σιγουρα θα δημιουργηθει κατι η θα σταματισει η θα κανει περισσοτερες μερες να φυγει..με καποιον τροπο παντως θα διαταραχθει. Τωρα εγκυος δεν μενεις ουτε απο πρωκτικο διοτι το σπερμα χυνεται μεσα στο παχυ εντερο και οχι σε οργανο γονιμοποιησης. ουτε απο σπερμα που ακουμπισε το αιδιο σου μαζι με νερο που πλενωσουνα. Γενικα πρεπει το πεος να εισχωρισει βαθια μεσα 14 εκατοστα (η αποσταση απο την τρυπα ως την μητρα) ,να ακουμπισει την μητρα ,να εξπερματωσει τοσο βαθεια που το σπερμα απο την πιεση να χυθει με χειμαρωδη τροπο μεσα στη μητρα στις σαλπιγκες και απο εκει να φτασει το ωάριο το οποιο με τη σειρα του ειναι σε θεση να δεχτει σπερματοζωαρια δηλαδη να εινια σε μερες γονιμοποιησης οι οποιες ειναι 2-3 μερες 10-12 μερες μετα περιοδου και 10-12 μερες πριν της επομενης περιοδου οππου παρουσιαζοντε καποια υγρα με υφη ασπραδιου αυγου σαν βλεννα. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΕΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙς ΑΛΛΗ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125381 από Dieftharmenos στις 14 Φεβρουαρίου 2014, 1:41μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
@ntenimarkora καλα πανε με εναν αντρα που τον εχει 5 εκατοστα και αστον να εξεπερματωνει μεσα σου...αν δεν κανεις παιδι εγω θα παω να πεσω απο πουθενα...

Φιλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125388 από ntenimarkora στις 14 Φεβρουαρίου 2014, 7:41μμ

ntenimarkora

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
@Dieftharmenos
5 ekatosta den kanei diisdisi kan..
kai episis pes oti ekpermatonei aftos me ta 5 ekatosta.
ama einia methismenos h pernei ousies einai adinamo to sperma tou, diladi den kanei tipota
alla as poume oti den einai oute mehtimesmenos oute pernei ousies.
prepei na xisei mpoliko prama kai me kapio tropo na bei mesa sto kolpo tis. pess oti h gineka to pernie kai to vazei moni tis mesa sto tetio tis to sperma. an h gineka den einai se gonimes meres h pithanotites silipsis einai pali xamiles pali
sorry gia ta greeklish den exw ellinika

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125389 από Bluejack στις 14 Φεβρουαρίου 2014, 7:50μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
ntenimarkora,
με το συμπάθιο αλλά...
λες μαλακίες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125390 από ntenimarkora στις 14 Φεβρουαρίου 2014, 7:57μμ

ntenimarkora

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
μα ειναι δυνατον 5 εκατοστα πεος ειναι
------------------------------- τοσο
το κεφαλι δηλαδη ποσο ειναι και ο κορμοσ ποσο :P
και δευτερον μιλαω εκ πηρας απο συζητησεις που ειχα με την γυναικολογο μου τοσα χρονια, δεν ειναι τοσο ευκολο να κανεις παιδι, ζευγαρια προσπαθουνε να κανουνε μηνες και δεν πιανουνε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125393 από Bluejack στις 14 Φεβρουαρίου 2014, 8:23μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Μα αμφιβάλλω αν ο κύριος λόγος είναι τα εκατοστά τους..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login