Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο μόνος σκοπός της ζωής σου είναι να είσαι κακό παράδειγμα για τους υπόλοιπους.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Σπυράκι στο πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126193 από nickolas112 στις 31 Μαρτίου 2014, 3:29μμ

nickolas112

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
παιδια εδω και 2-3 μερες εχω βγαλει κι εγω ενα "σπυρακι" στο πεος.φοβαμαι γιατι ποναει οταν το πιεζω. ειμαι 16 χρονων ας μου δωσει καποιος μια απαντηση!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #126200 από kosta στις 31 Μαρτίου 2014, 7:13μμ

kosta

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2014
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μπορεί να είναι ένα από εξάνθημα (π.χ. καινούργια εσώρουχα ή αλλεργία σε απορρυπαντικό ή κάτι άλλο) αυτή είναι η καλή πλευρά, υπάρχει και η πλευρά του να έχεις κολλήσει κάποιο σμν. Εδώ τα πράγματα περιπλέκονται, σου προτείνω να πας σε γιατρο (μην το αφησεις για τον επομενο μηνα) διότι ίσως χρειαστούν εξετάσεις.
Ακόμα να ξέρεις πως ακόμα και να υποχωρήσει και να εξαφανιστεί, δεν σημαίνει πως ξεμπέρδεψες και δεν σε απασχολεί πλέον.
Υπάρχουν κάποια σμν τα οποία σε πρώτο στάδιο εμφανίζονται εξωτερικά και μετά από κάποιες μέρες φεύγουν τα εξανθήματα, όμως ο μικροοργανισμος συνεχιζει να υπάρχει εσωτερικά και τότε γίνεται μόνιμο το πρόβλημα και δεν υπάρχει θεραπεία (παράδειγμα τέτοιας περίπτωσης είναι η συφιλη). ΜΗΝ το αφήσεις, πηγαινε σε γιατρο (ακομα και να εξαφανιστει, πηγαινε σε γιατρο αλλα μην το αφησεις τοσο). Είτε σμν, είτε εξανθημα και στις 2 περιπτώσεις ίσως χρειαστείς κάποιο φάρμακο.
Υπαρχει φυσικα και η περιπτωση να μην εχεις τίποτα και το εξανθημα να οφείλεται σε άλλους παραγοντες (π.χ. ξυρισμα)


αν σε βοηθείσα αποδεκτή..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126203 από nickolas112 στις 01 Απριλίου 2014, 12:10πμ

nickolas112

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ντρεπομαι να παω σε γιατρο αυτο ειναι το θεμα.. :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login