Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ronaldo ξεχύνεται σαν εμετός στην επίθεση! (Μ. Μαυρομμάτης)
Δευτέρα, 6 Μαΐου

κατάλληλο μέγεθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126649 από nikolakakis στις 23 Απριλίου 2014, 5:33μμ

nikolakakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/4/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια, ειμαι 15 και το μεθεθος του πεους μου ειναι 12 εκατοστα.. δεν ξερω αν ειναι καλο η οχι..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126650 από Darkwin στις 23 Απριλίου 2014, 5:46μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ο μέσος όρος λένε είναι περιπου 12.
Και το πέος σου επίσης λένε ότι μεγαλώνει μέχρι και όταν πας 21 χρονών.
Οπότε μην αγχώνεσαι. Όρμα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126653 από xxLOLxx στις 23 Απριλίου 2014, 5:55μμ

xxLOLxx

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εγω ειμαι 14 και το μεγεθος του πεους μου ειναι 14,5 νομιζω οτι ειναι μια χαρα !!! Αλλα για εσενα δεν εχω ιδεα μαλλον εισαι μικροτσουτσουνος χαχαχα . Παντος ειμαιστε και δυο μικροι ακομα αρα θα μεγαλοσει. Αλλα υπαρχουν και αλλη τεχνικη τροπη για την αυξηση του πεους... Τι νομιζεις οτι οι πορνοσταρ το εχω φυσικο ολοι με χαπια ειναι και με πλαστικες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126655 από pi8hkos97 στις 23 Απριλίου 2014, 5:59μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Έγραψε:(xxLOLxx@23 Απριλίου 2014)
Εγω ειμαι 14 και το μεγεθος του πεους μου ειναι 14,5 νομιζω οτι ειναι μια χαρα !!! Αλλα για εσενα δεν εχω ιδεα μαλλον εισαι μικροτσουτσουνος χαχαχα . Παντος ειμαιστε και δυο μικροι ακομα αρα θα μεγαλοσει. Αλλα υπαρχουν και αλλη τεχνικη τροπη για την αυξηση του πεους... Τι νομιζεις οτι οι πορνοσταρ το εχω φυσικο ολοι με χαπια ειναι και με πλαστικες



ρε σεις μην κάνετε μαλακίες για να μεγαλώσει το πουλάκι σας, στην τελική ο κόλπος της γυναίκας είναι 6-7 εκατοστά βάθος, άρα 12 φτάνει και περισσεύει. Επίσης όπως είπε και το παιδί παραπάνω μεγαλώνει μέχρι τα 21 άρα μπορεί να γίνει και 16-17 εκατοστά στην πορεία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126692 από liakos13 στις 25 Απριλίου 2014, 1:01πμ

liakos13

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δεν θελω να σε λυπησω αλλα ενα ικανοποιητικο μεγεθος ειναι πανω απο 15 εκ εγω ειμαι 14 αρκετα αναπτγμενοσ και τον εχω 18
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126705 από Dieftharmenos στις 25 Απριλίου 2014, 2:22μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ρε μην τους ακους...ο αλλος τον λεει μικροτσουτσουνο και ο αλλος λεει ικανοποιητικο μεγεθος πανω απο 15...κατι μου λεει οτι ακομα καλα καλα δεν εχετε πιασει γυναικιο στηθος απο κοντα και τα βλεπετε μονο στις τσοντες...

Λοιπον παλικαρια μου ο μεσος ορος ειναι 12-13 εκατοστα παγκοσμιος...περα απο αυτο το πουλακι σας μπορει να αναπτυχθει μεχρι τα 21...αυτο σημαινει οτι ο τυπος απο πανω που τωρα την εχει 12 σε 1-2 χρονια μπορει να την εχει 20 και να σας εχει αφησει πισω(θα το χαρω να μπει εδω μεσα και να σας τα ψαλλει).Εστω οτι δεν συμβαινει αυτο και εστω οτι μενει στα 12(αποκλειεται αλλα λεμε τωρα) ποιος σας ειπε οτι δεν μπορει να ικανοποιησει μια γυναικα περισσοτερο απο εσας??Την γυναικα πρωτα απο ολα την γα...ς εγκεφαλικα και μετα σαρκικα.

Την μαγκια για το μεγεθος σας που δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο να την αφησετε για την συντροφο σας...τετοιου ειδους απαντησεις τυπου "εισαι μικροτσουτσουνος" και "εγω την εχω 30 εκατοστα" ειναι ψυχολογικος πολεμος και ειδικα σε αυτη την ηλικια μονο κακο στον αλλον μπορει να κανει...

Μαθαμε τωρα...και σας το λεει καποιος με αρκετα μεγαλος μεγεθος που πριν 1-2 χρονια ειχε τα ιδια κομπλεξ με το παιδι απο πανω.Η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν θα κατσω να γραψω "Ειμαι ο Βασιλης και την εχω ταδε εκατοστα" γιατι πολυ απλα κανω χειροτερη την ιδια του την την σκεψη...

Καλησπερα σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126716 από Asxhmos στις 25 Απριλίου 2014, 8:46μμ

Asxhmos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@25 Απριλίου 2014)
Ρε μην τους ακους...ο αλλος τον λεει μικροτσουτσουνο και ο αλλος λεει ικανοποιητικο μεγεθος πανω απο 15...κατι μου λεει οτι ακομα καλα καλα δεν εχετε πιασει γυναικιο στηθος απο κοντα και τα βλεπετε μονο στις τσοντες...

Λοιπον παλικαρια μου ο μεσος ορος ειναι 12-13 εκατοστα παγκοσμιος...περα απο αυτο το πουλακι σας μπορει να αναπτυχθει μεχρι τα 21...αυτο σημαινει οτι ο τυπος απο πανω που τωρα την εχει 12 σε 1-2 χρονια μπορει να την εχει 20 και να σας εχει αφησει πισω(θα το χαρω να μπει εδω μεσα και να σας τα ψαλλει).Εστω οτι δεν συμβαινει αυτο και εστω οτι μενει στα 12(αποκλειεται αλλα λεμε τωρα) ποιος σας ειπε οτι δεν μπορει να ικανοποιησει μια γυναικα περισσοτερο απο εσας??Την γυναικα πρωτα απο ολα την γα...ς εγκεφαλικα και μετα σαρκικα.

Την μαγκια για το μεγεθος σας που δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο να την αφησετε για την συντροφο σας...τετοιου ειδους απαντησεις τυπου "εισαι μικροτσουτσουνος" και "εγω την εχω 30 εκατοστα" ειναι ψυχολογικος πολεμος και ειδικα σε αυτη την ηλικια μονο κακο στον αλλον μπορει να κανει...

Μαθαμε τωρα...και σας το λεει καποιος με αρκετα μεγαλος μεγεθος που πριν 1-2 χρονια ειχε τα ιδια κομπλεξ με το παιδι απο πανω.Η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν θα κατσω να γραψω "Ειμαι ο Βασιλης και την εχω ταδε εκατοστα" γιατι πολυ απλα κανω χειροτερη την ιδια του την την σκεψη...

Καλησπερα σας.

Nα σε καλα συνανθρωπε που τα εγραψες αυτα συμφωνω απολυτα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login