Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν υποφέρω από σχιζοφρένεια. Απολαμβάνω το κάθε της λεπτό.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

προβλημα με το σωμα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126856 από warriorsagrinio στις 30 Απριλίου 2014, 7:42μμ

warriorsagrinio

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη του φτου θα μπω κατευθειαν στο θεμα γυμναζομαι 5 φορες την εβδομαδα μεχρι πριν απο 4 μηνες ενιωθα τα ποδια μου πολυ ελαφρυα ημουνα ταχυτατος και ενιωθα πολυ ωραια τους τελεφταιους τεσερις μηνες ομως ενω δεν εχω παρει καθολου κιλα νιωθω τα ποδια μου χοντρα περπαταω και δεν νιωθω ανετα ενω παραλληλα προσεχω τι τρωω και γυμναζομαι δεν ξερω τι να κανω εχω απελπιστει μηπως ξερετε τι φταιει και νιωθω ετσι αν ξερετε παρακαλω απαντηστε καθε απαντηση θα ειναι αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #126860 από Dieftharmenos στις 30 Απριλίου 2014, 7:54μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μαλλον θα φταιει οτι δινεις πολυ βαση στην δυναμη των ποδιων σου...

Το θεμα ειναι τι γυμναστικη κανεις αυτες τις 5 μερες...αν υπερφορτονεσαι με βαρη και τις 5 τοτε λογικο ειναι να χαλασεις την φυσικη σου κατασταση.Βαρη θα κανεις 2-3 φορες την βδομαδα και τις υπολοιπες τρεξιμο,push ups κλπ...αλλιως και θα γινεις ενα γυμνασμενο "βοδι"...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126862 από warriorsagrinio στις 30 Απριλίου 2014, 8:34μμ

warriorsagrinio

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Καταρχην συγνωμη γιατι δεν το ανεφερα δεν γυμναζομαι με βαρη. κανω τρεξιμο καμψεις κοιλιακους μονοζυγο και ασχολουμε με το καρατε και στα ποδια μου ενω δεν εχω παρει κιλα νιωθω οτι εχω λιπος και με ενοχλει παρα πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126868 από Dieftharmenos στις 30 Απριλίου 2014, 11:06μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(warriorsagrinio@30 Απριλίου 2014)
Καταρχην συγνωμη γιατι δεν το ανεφερα δεν γυμναζομαι με βαρη. κανω τρεξιμο καμψεις κοιλιακους μονοζυγο και ασχολουμε με το καρατε και στα ποδια μου ενω δεν εχω παρει κιλα νιωθω οτι εχω λιπος και με ενοχλει παρα πολυ


Τοτε μπορει να φταει η διατροφη σου(με το να εισαι αυστηρος με το τι τρως το παρακανεις καμια φορα και χανεις θρεπτικα στοιχεια),ο υπνος,η υπερβολικα πολυ γυμναστικη,η μη σωστη ασκηση(εγω προσωπικα ειχα καψει τους μυς μου μια φορα με τα βαρακια αλλα και να μην κανεις βαρη παλι η μη σωστη ασκηση μπορει να σου φερει το αντιθετο αποτελεσμα) η απλα η χαλαρωση της ασκησης(δεν γυμναζεσαι με την ιδια ποιοτητα που γυμναζοσουν)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login