Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μονογαμία είναι η καταπιεσμένη μορφή της πολυγαμίας.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

κρεμά αντί για περιτομή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126880 από johnkapsis στις 01 Μαΐου 2014, 12:58μμ

johnkapsis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Eiμαι 14 χρονών και το πέος μου όταν είναι χαλαρό το πετσάκι πάει μέχρι σχεδόν κατς(δεν το πιέζω και πολύ)άλλα σε στύση κατεβαίνει πάρα πολύ λίγο.Το ξέρω ότι μπορεί να χρειάζομαι περιτομή άλλα δεν θέλω να μπω στην διαδικασία αυτή και έχω ακούσει ότι υπάρχουν κάτι κρέμες που βαζουμαι και ανοίγει ολοένα και περισσότερο.
1)Ξερεται αυτές τις κρέμες?
2)Βασικά φοβάμαι και λίγο να κάνω περιτομή και επίσης δεν ξέρω πως να το φέρω στους γονείς μου.Γιαυτό θέλω την κρεμά για να μην χρειαστεί να το πω στους γονείς μου.
3)Χρειάζομαι συνταγή για την αλοιφή ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126881 από pi8hkos97 στις 01 Μαΐου 2014, 2:34μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
1) Όχι δεν γνωρίζω πολλά
2) Δεν είναι φοβερό. Έχω κάνει και ξέρω. Πιο πολύ είναι η διαδικασία να πλαίνεις και να ξεπλαίνεις, παρά ο πόνος μετά την εγχείρηση (αμελητέος). Σου κάνουν γενική αναισθησία αν θες και δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Αν το πετσάκι είναι πιο "μακρύ" από όσο πρέπει, οι κρέμες δεν πρόκειται να το κοντύνου. Όσον αφορά τους γονείς σου, πες στον πατέρα σου ότι όταν έχεις στύση το δέρμα δεν κατεβαίνει καθόλου κάτω, και ότι μάλλον έχεις φοίμωση. Αν δεν δώσει σημασία (δεν νομίζω αλλά λέμε τώρα) προσπάθησε να τον πείσεις να πάτε σε ουρολόγο να σε δει.
ΚΑΝΤΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΛΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. Φαντάζεσαι να σου κάτσει μια κοπέλα και να μην μπορείς να κάνεις κάτι επειδή έχεις φοίμωση; Μου συνέβη και εμένα και εξαιτείας της κωλοφοίμωσης έχασα την ευκαιρία (φέτος, που είμαι 17). Αν το είχα κάνει νωρήτερα θα την είχα πηδ*ξει τώρα...
3) Η μόνη συνταγή είναι να μην την αγοράσεις καθόλου. Πάνε στο γιατρό να δεις τί έχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126882 από johnkapsis στις 01 Μαΐου 2014, 7:25μμ

johnkapsis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Τελικά έψαξα και βρήκα μια κρεμά με συνταγή που είχα παλιά και λέγετε άλλα λέει ότι έχει λήξει στις 3/2013 μπορώ να την χρησιμοποιήσω ,απο'τι ξέρω οι κρέμες δεν παθαίνουν τίποτα.
Τι πιστεύετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126883 από Dieftharmenos στις 01 Μαΐου 2014, 8:24μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Λοιπον φιλε εχω κανει περιτομη και δεν ειναι και τιποτα.Το θεμα ειναι οτι εφοσον το πετσακι σου κατεβαινει μεχρι κατω οταν δεν εισαι σε στυση τοτε δεν εχεις φιμωση.Απλα θελει καλο πλυσιμο και προσπαθεια για να κατεβει οταν εισαι σε στυση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126887 από pi8hkos97 στις 02 Μαΐου 2014, 12:37μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Dieftharmenos, είχα και εγώ φοίμωση που άνοιγε πανεύκολα όταν δεν είχα στύση, αλλά όταν κ@υλωνα δεν κατέβαινε με τίποτα. Απλά δεν ήταν σε σοβαρή μορφή, και από ότι φαίνεται και το παλικάρι έχει κάτι παρόμοιο.
johnkapsis ρε μεγάλε σου είπα με την κρέμα δεν θα καταφέρεις απολύτως τίποτα. Πήγαινε στο γιατρό να σου πει τί έχεις, γιατί στην τελική μπορεί και να μην είναι τίποτα και να σου φύγει το άγχος. Και εννοείται όχι λειγμένη κρέμα, γιατί μπορεί να σου δημιουγήσει κάνα δερματικό και να τρέχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login