Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακορντεόν: Μια γκάιντα με πλήκτρα.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

γυναικιος αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126922 από linapap στις 03 Μαΐου 2014, 4:31μμ

linapap

μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Γεια σας αγαπητα μελη του φτου!!ειμαι κοριτσι ηλικιας 15χρονων και αυνανιζομαι σχεδον καθε μερα...θα ηθελα να ρωτησω αν αυτο ειναι κακο η μπορει να εχει επιπτωσεις στο μελλον??επεισης βαζω δυο δαχτυλα και δεν αισθανομαι κατι να με εμπόδιζει εννοωντας τον παρθενικο υμενα γτ ειμαι παρθενα.,,μπορει να εσπασε χωρις να το καταλαβω;;;και τελος οταν αυνανιζομαι αισθανομαι εντονο συναισθημα ουρησης και οταν τελειωνω παω στην τουαλετα κ ουρω τι ειναι αυτο;;;ειναι κακο εχω κατι;;;ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #126926 από Dieftharmenos στις 03 Μαΐου 2014, 5:31μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου,

Αρχικα να σου πω οτι ο αυνανισμος ειναι το πιο φυσιολογικο πραγμα στον κοσμο και οχι μονο δεν δημιουργει προβληματα αλλα εχει και θετικα στοιχεια(ψαξε στο ιντερνετ αν θες).Οποτε αυνανισου οσο θες και μην ανησυχεις.Ο παρθενικος υμενας μπορει να εχει σπασει αλλα ειναι πολυ σπανιο(ειδικα απο δαχτυλα κοριτσιου που ειναι σχετικα μικρα).Οσο για τον αριθμο των δαχτυλων μην ανησυχεις....απο εμπειρια μου με παρθενα δεν υπαρχει προβλημα...προβλημα θα υπηρχε αν δεν ησουν υγρη(θα πονουσες).

Οσο για την ουρηση και εμας μας πιανει(τα αγορια)...οποτε φανταζομαι οτι ειναι φυσιολογικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126973 από Νικολέτα Πέτρου στις 05 Μαΐου 2014, 4:58μμ

Νικολέτα Πέτρου

μέλος από: 5/5/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λίνα μου θα συμφωνήσω με την προηγούμενη απάντηση αλλά έχω να προσθέσω κάτι!!αυτό με την ούρηση ονομάζεται squirting ή γυναικείος οργασμός στα ελληνικά....απλά δεν φτάνεις ακριβώς στην κορύφωση γι'αυτό έχεις αυτή την αίσθηση!!αν θες να πετύχεις τον πολυπόθητο για πολλούς και πολλές γυναικείο οργασμό πρέπει όταν αρχίσεις να νιώθεις αυτή την αίσθηση να πιέσεις το σημείο g σου που βρίσκεται 2 εκατοστά μέσα στον κόλπο σου...αν θες μπορείς να δεις σχετικά βίντεο ή να αβασεις περεταίρω πληροφορίες!!αααα επίσης κατά τον γυναικείο οργασμό μια γυναίκα εκτοξεύει στην κυριολεξία πολλά υγρά!!
Αν σε καλυψα πατα αποδεκτή και αν ακολουθήσεις τις συμβουλές μου περιμένω νέα σου(αν θες βεβαια)!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login