Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ένας Χριστόδουλος να μαζεύει υπογραφές για τις ταυτότητες ώστε να γράφουν με το στανιό το Χριστιανός Ορθόδοξος, να ξεχωρίσουν οι μούλοι από τους ντόπιους—η πεμπτουσία της διάκρισης
Τρίτη, 28 Μαΐου

αιμα απο το αιδοιο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127350 από Anthraxos στις 21 Μαΐου 2014, 5:52μμ

Anthraxos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας...Εχουμε ενα μικρο θεμα με το κοριτσι μου..Σας παραθετω πως εχει το γεγονος.Καταρχην η κοπελα μου ειναι παρθενα.Προσπαθησαμε να κανουμε σεξ αλλα δεν τα καταφεραμε,βασικα εγω δεν μπορεσα να την βαλω μεσα της.Δεν εμπαινε.Και ετσι κατεφυγα στο να της βαλω δαχτυλο...Την πρωτη φορα που της εβαλα εβγαλε αιμα..Και τωρα προσφατα επειδη παλι της εβαλα δαχτυλο εβγαλε παλι αιμα.Τωρα σε αυτο το κομματι φταω εγω η το κοριτσι μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127365 από lenaki19 στις 21 Μαΐου 2014, 10:50μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
δε φταει κανενας... απλα ή την τραυματησες καταλαθος με το νυχι σου ή εσπασε ο υμενας της. παντως λογικο ειναι να μη μπορεσεις να μπεις,προσπαθησε την επομενη φορα, απο οτι φαινεται ειναι πολυ στενη εκει κατω. πρεπει να εχεις υπομονη , να μη βιαζεσαι και να κανετε πολλα προκαταρκτικα για να ειναι αρκετα υγρη εκει κατω και για να χαλαρωσει κι εκεινη τη στιγμη η κοπελα. ελπιζω να σε καλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127366 από pi8hkos97 στις 21 Μαΐου 2014, 10:51μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Παίζει να μην έσπασε ο παρθενικός υμένας. Αυτό που σου προτείνω είναι το εξής: Επειδή με το δαχτυλάκι δεν θα σπάσει τελείως, λίπανε καλά το πέος σου, και άρχισε να το βάζεις σιγά σιγά στο μουν* της. Αν φοβάται πες της πριν να πάρει κάνα ντεπόν. Βάλτο όλο μέσα (ή τέλος πάντον τουλάχιστον 5 εκατοστά). Μετά θα βγάλει αίμα σχεδόν σίγουρα, αλλά θα είναι και το τελευταίο της. Για να μην πονάει όταν θα αρχίσεις να το βάζεις χωρίς να της το πεις βάλτο (όχι όλο 5 εκατοστά μόνο) απότομα και βγάλτο όλο με αστραπιαία ταχύτητα. Παίζει να πονέσει στιγμιαία, αλλά θα γίνει δουλειά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login