Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Σάββατο, 11 Μαΐου

πως να του την σηκωσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127510 από mperdemenhtupis στις 25 Μαΐου 2014, 5:46μμ

mperdemenhtupis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/5/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Θα ηθελα πολυ να καυλωσω το αγορι μου γιατι ακομα δεν το εχω καταφερει!! μηπως μπορειται να μου πειτε ιδεα?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #127511 από natassaa στις 25 Μαΐου 2014, 6:02μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Στο εχει πει ο ίδιος ή το συμπεραινεις; Μπορεί απλαα να τ κρύβει γιατί ντρεπεται.. Αλλα πόσο χρόνων ειστε;;;
Κοιτά θα μπορούσες να αρχίσεις να τον φιλάς στην αρχή απλα μετα με γλώσσα και έπειτα να αρχίσεις τα φιλία στον λαιμό δίπλα στο αυτί λίγα απαλά δαγκωματα κ ρουφηγματα κ σίγουρα θα καυλωσει.. Αν θες μπορεις να του πιάσεις και το πέος να τον χουφτωσεις.. Αλλα με τα πρώτα ειναι σχεδόν σίγουρο οτι θα καυλωσει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127513 από mperdemenhtupis στις 25 Μαΐου 2014, 6:13μμ

mperdemenhtupis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/5/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(natassaa@25 Μαΐου 2014)
Στο εχει πει ο ίδιος ή το συμπεραινεις; Μπορεί απλαα να τ κρύβει γιατί ντρεπεται.. Αλλα πόσο χρόνων ειστε;;;
Κοιτά θα μπορούσες να αρχίσεις να τον φιλάς στην αρχή απλα μετα με γλώσσα και έπειτα να αρχίσεις τα φιλία στον λαιμό δίπλα στο αυτί λίγα απαλά δαγκωματα κ ρουφηγματα κ σίγουρα θα καυλωσει.. Αν θες μπορεις να του πιάσεις και το πέος να τον χουφτωσεις.. Αλλα με τα πρώτα ειναι σχεδόν σίγουρο οτι θα καυλωσει..


τα κανουμε συνεχεια αυτααλλα μου εχει πει οτι ακομα δεν εχει καυλωσει...παρολο που εγω εχω καυλωσει 2 φορες μαζι του!!μονο μια φορα μ ειπε οτι καυλωσε οταν του εστειλα μια φοτο μου!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127556 από natassaa στις 26 Μαΐου 2014, 10:35μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Αααα.. Καιι ακομα δν εχει καυλωσει μ αυτα;; Ουτε όταν τον χουφτωσες δν καυλωσε; Πω γίνεται να καυλωνει με την φωτό και οχι μ όλα αυτα;; Μηπως εννοεί οτι δν εχει τελειώσει δηλαδή να χύσει; Γιατί αν υμτου τα εχεις και τον εχεις χουφτωσεις μ φαινεται απίθανο να μην καυλωσε.. Πόσο χρόνων ειναι;; Επίσης μπορεις να του πάρεις και πίπα αλλα δν ξερω αν θες ή δν ειςαι έτοιμη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127561 από M1k3y στις 26 Μαΐου 2014, 10:51μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Κοίταξε αν φασώνεστε στο φουλ και σου λέει ότι δεν καυλώνει τότε:

1) ή έχει πρόβλημα (τα αγόρια αυτής της ηλικίας φυσιολογικά καυλώνουν με το τίποτα)
2) ή σου λέει ψέμματα προκειμένου να σε ωθήσει να του κάνεις παραπάνω πράγματα (πχ. πίπα ή μαλακία)
3) ή κάτι κάνεις λάθος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127588 από mperdemenhtupis στις 27 Μαΐου 2014, 2:57μμ

mperdemenhtupis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/5/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(natassaa@26 Μαΐου 2014)
Αααα.. Καιι ακομα δν εχει καυλωσει μ αυτα;; Ουτε όταν τον χουφτωσες δν καυλωσε; Πω γίνεται να καυλωνει με την φωτό και οχι μ όλα αυτα;; Μηπως εννοεί οτι δν εχει τελειώσει δηλαδή να χύσει; Γιατί αν υμτου τα εχεις και τον εχεις χουφτωσεις μ φαινεται απίθανο να μην καυλωσε.. Πόσο χρόνων ειναι;; Επίσης μπορεις να του πάρεις και πίπα αλλα δν ξερω αν θες ή δν ειςαι έτοιμη..


εχθες τον χουφτωσα οως απο πισω γιατι εκανε ενα χειρουργειο μικρο μπροστα και δεν γινοταν αλλα ετσι κι αλλιως δεν του το εχω πιασει..και ντρεπομαι κι ολας..σε λιγες μερες θα ειναι ενταξει αλλα πως να το κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127594 από natassaa στις 27 Μαΐου 2014, 6:25μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Κοιτά ενώ θα τον φιλάς στο λαιμό στο στόμα και γενικότερα θα έχετε έρθει ''κοντά" κατέβασε το χέρι σου και ακουμπά το έξω απο τ παντελόνι.. Θα καταλάβεις που ειναι το πέος του ωκαι πηγαινε το χέρι σου πάνω κάτω με λίγη πίεση οχι πολυ να τον πονέσεις.. Εεε λογικά θα καυλωσει αν θες βάλτο κ μεσα το χέρι πιαστού το και άρχισε να πηγαίνεις το χέρι σου πάνω κάτω.. Καλή επιτυχία:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127647 από λαμπης στις 28 Μαΐου 2014, 4:39μμ

λαμπης

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Εγω που ειμαι αγορι το κοριτσι μου οταν θελει και τονιζω το θελει να μου τον καυλωσει μου διχνει το στηθος η αλλα μερη του σωματος της και καυλωνω κατυθειαν μονο μια φορα που ειχα κατι προβληματα δεν καυλωσα αυτη το καταλαβε και για αυτο μου τον επιασε και καυευθειαν μου καυλωθηκρ.Αν θες την συμβουή μου κανε και εσυ το κατιτι σου και σιγουρα θα τον καυλωσεις τωρα αν σου πει παλυ οτι τιποτα δεν εγινε τοτε η εχει προβλημα στυσης ηη σου λεει ψεματα για να σε φτασει στα ακρα και να σε γαμησει.Σου λεω να μην φτασεις στο σεξ αν παλυ δεν γινει τιποτα αν δεις οτι δεν γινετρ τιποτα να κσερεις ειμαι απο την Δραμα

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login