Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που επιτέλους ήρθε και στην Ελλάδα η πρώτη σερβιέτα με φτερά. Ως τότε είχαν σερβιέτες που έφευγαν μέσα στο δίωρο και γίνονταν χάλια
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Πόσο διαλλακτικός να γίνεις για τον κώλο?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127531 από MarioBjj στις 26 Μαΐου 2014, 12:55μμ

MarioBjj

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες-όλους!Καλώς σας βρήκα συναδελφοι.
Μπαίνω στο ψητό,η κοπέλα μου γουσταρει να γλύφει κωλοτρυπίδι και να
παίζει με τα δαχτυλα της.Μη φανταστείτε κανα fisting..Mετα απο πολλές προσπαθειες,αφέθηκα μερικα δευτερόλεπτα αλλα την σταματησα λόγω αμηχανίας μου.Αισθανομαι αβολα και δεν ξέρω πόσο καλό θα είναι μακροπρόθεσμα εαν αφεθώ και της κανω το χατίρι..απο την αποψη αμφισβήτησης ανδρισμού, αλλά & απο το ότι δεν μου αρέσει!
Όποιες απόψεις/προσωπικές εμπειρίες,είναι ευπρόσδεκτες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127535 από chariskal98 στις 26 Μαΐου 2014, 4:49μμ

chariskal98

μέλος από: 24/5/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Δεν εχω καποα εμπειρια αλλα αλ δεν σου αρεσει πιστευω δεν πρεπει να την αφησεις να το κανει αν δεν εχεις προβλημα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα με την αμφισβητηση ανδρισμου γυναικα σου το κανει οχι αντρας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127562 από M1k3y στις 26 Μαΐου 2014, 11:02μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Κοίταξε αφού δεν το έχεις δοκιμάσει ολοκληρωμένα δεν ξέρεις αν θα σου αρέσει τελικά ή όχι. Η αλήθεια είναι ότι ένας άνδρας μπορεί να ανάψει και με άμεσο ερεθισμό του προστάτη (από "πίσω"). Τώρα αυτό σε άλλους αρέσει και σε άλλους όχι, οπότε το σκέφτεσαι και αποφασίζεις. Με αρκετή λίπανση και εφόσον οι κινήσεις δεν είναι βίαιες δεν πρόκειται να πονέσεις ούτως ή άλλως.

Δεν τίθεται θέμα αμφισβήτησης "ανδρισμού". Αυτά είναι κοινωνικά στερεότυπα που δεν έχουν πλέον καμία ουσία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127860 από DrA1 στις 03 Ιουνίου 2014, 11:02πμ

DrA1

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Προσωπικά το γλυφοκώλι είναι από τα αγαπημένα μου. Μου το είχε μάθει η πρώτη κοπέλα που είχα (μεγαλύτερη από εμένα και πιο έμπειρη) και από τότε έχω γίνει φανατικός οπαδός, τρελαίνομαι για μια γλωσσίτσα στην τρύπα μου και δεν ντρέπομαι καθόλου για αυτό. Μου αρέσει και τρίψιμο με το χέρι εκεί ειδικά την ώρα της πίπας αλλά και του sex. Για δάχτυλο μέσα βαθιά κανονικά και εγώ κολλάω λίγο αλλά κάποια στιγμή λέω να το δοκιμάσω.
Τα περί ανδρισμού, γκέι κτλ είναι βλακείες όποιος τα λέει απλά δεν ξέρει τι χάνει ή δεν έχει βρει το σωστό κορίτσι για να του το κάνει.
Αν πάλι νιώθεις τόσο αμήχανα και δεν σου αρέσει με τίποτα τότε πες της να το αφήσει αν και γνώμη μου είναι να χαλαρώσεις και να του δώσεις μια ευκαιρία...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128072 από Angelika στις 11 Ιουνίου 2014, 11:48μμ

Angelika

μέλος από: 11/6/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εγω ειχα βαλει σε εναν πρωην μου την ωρα που του έπερνα πιπα περιττό να σου πω το για ποτε τελιωσε ,έδυσε αμεσως ειναι πολυ καυλοτικο δοκιμάσετο δεν εχεις να χάσεις τιποτα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login