Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όταν ένας άντρας μιλάει πρόστυχα σε μια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν μια γυναίκα μιλάει πρόστυχα σε έναν άντρα, είναι €1,50 το λεπτό.
Κυριακή, 5 Μαΐου

ξυρισμα στο πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127574 από kostas5001 στις 27 Μαΐου 2014, 10:15πμ

kostas5001

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι 14 και εχω κατι τριχες πανω στο πεος αυτες αμα τις ξυρισω μετα θα βγω μεγαλυτερες

β) αμα τιςς ξυρισω ολες απο τωρα ειναι καλα και εχω μονο ψαλιδι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127584 από Billl στις 27 Μαΐου 2014, 1:16μμ

Billl

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια!

Αν τις ξυρισεις δεν νομιζω οτι θα βγαλεις μεγαλυτερες απλως οσο τις αφηνεις τοσο θα μεγαλωνουν.

Β)Ειναι θεμα αισθητικης. Δεν μπορει καποιος να σου πει να μην τις ξυρισεις. Αν σου αρεσει να ειναι ξυρισμενες δεν ειναι κακο. Με το ψαλιδι εγω θα σου προτεινα να τις κοψεις γιατι με το ξυραφακι θα σε ποιασει φαγουρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127711 από kostas5001 στις 29 Μαΐου 2014, 10:29μμ

kostas5001

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
εχω ομως και λιγες στα αρχιδια και πιο πισω αυτες τι να τις κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127712 από member102 στις 29 Μαΐου 2014, 11:02μμ

member102

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλύτερα να τις πάρεις με την κουρευτική μηχανή, δηλαδή να τις κοντύνεις. Όχι ξυράφι!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #127739 από Panatziotis96 στις 30 Μαΐου 2014, 3:48μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε μου
Εγώ είμαι 18 ετών και από τα 13 μου είχα τρίχες στην περιοχή εκείνη και μάλιστα αρκετές προσωπικά ήταν και το μόνο σημείο που έβγαζα πολλές τρίχες ενώ παιδιά της ηλικίας μου τότε είχαν γένια εγώ δεν είχα...έμπαση περιπτώσει ήταν τελείως αντιαισθητικό κατά την δική μου ταπεινή άποψη όλο αυτό και πείρα την απόφαση να της κοντύνω λίγο μιας και μέχρι πέρσι είχα υπερβολικά πάρα μα πάρα πολλές και ενοχλούσαν και έμενα κατά την στύση μιας και τραβούσε το πέος μου της τρίχες αυτές και πονούσαν αλλά και αντιεσθτικο..της κόντυνα για αρχή με ψαλιδάκι αλλά και πάλη δεν μου άρεσε το αποτέλεσμα...και την ίδια ήμερα της ξύρισα όλες μα όλες...από τότε τις έχω μόνιμα ξυρισμένες κόντρα και προσωπικά μου αρέσει ποιο πολύ και φαίνεται ποιο ωραία...σε εσένα φίλε μου δεν ξέρω αν σου φανούν ποιο παιδικό αν της ξυρίσεις όλες αλλά είναι ανάλογα και με το γούστο έτσι ;; μπορείς να κάνεις με το ξυραφάκι σου και σχήματα και να της κοντύνεις με κουρευτική η ψαλιδάκι μετά...όπως πυραμίδα ας πούμε...ελπίζω να βοήθησα :)) αν ναι δώσε μου μια αποδέκτη θα το εκτιμούσα :))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127899 από μικρη στις 05 Ιουνίου 2014, 3:11μμ

μικρη

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Με το ξυραφακι αν τις αφησεις μετά θα ειναι πιο αγριες αλλά από ότι εχω ακουσει το αποτελεσμα είναι πολύ καλύτερο.... Με ψαλιδακιειναιπιο περίπλοκο το θεμα κατά τη γνωμη....

Αν σε κάλυψα κανε αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login