Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το καλύτερο φάρμακο για το βήχα είναι η φασολάδα. Μετά θα φοβάσαι να βήξεις.
Τρίτη, 23 Απριλίου

δεν χωραει το πεος στο στομα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127708 από antzela στις 29 Μαΐου 2014, 8:32μμ

antzela

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! δεν εχω παρει ποτε πιπα αλλα εχω μικρο στομα! ετσι εδω και πολυ καιρο σκεφτομαι μηπως δεν χωραει το πεος στο στομα μου! εχει καμια αλλη το ιδιο προβλημα η της εχει συμβει να μη χωραει;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #127716 από InvalidPerson στις 30 Μαΐου 2014, 8:37πμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το βρίσκεις απλά.. Κλείνεις τα 5 δάχτυλα σε στυλ όπως κάνεις το σταυρό σου. Τα βάζεις μέσα στο στόμα και αν μπορείς να πας μέχρι τη μέση είσαι καλά... Κάνε αποδεκτή αν σε κάλυψα..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127807 από gogu στις 01 Ιουνίου 2014, 5:34μμ

gogu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Πάρε μια μπανάνα και δες την σαν να είναι πέος! Αυτό κάνουν οι πιο πολλές! Άρχιζε να την βάζεις μέσα έξω μέσα έξω αν χωράει είσαι κομπλέ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127858 από DrA1 στις 03 Ιουνίου 2014, 10:18πμ

DrA1

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Πάντως δεν είναι κάτι που πρέπει να σε στεναχωρεί. Μπορείς να δοκιμάσεις άλλα πράγματα όπως να βάζεις το κεφαλάκι στα χείλη όσο μπαίνει και παίζεις το υπόλοιπο με το χέρι. Ή να εξασκήσεις περισσότερο τη γλώσσα... Οι αδυναμίες μας πρέπει να μας κάνουν δυνατούς αλλού.
Στο λέω επειδή τα είχα κάποτε με κοπέλα με στενό στόμα που όντως δυσκολευόταν στην πίπα αλλά πάντα με τρέλαινε γιατί με τη γλώσσα της έκανε απίστευτα πραγματάκια :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login