Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Σάββατο, 11 Μαΐου

φιμωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127808 από λαμπης στις 01 Ιουνίου 2014, 6:00μμ

λαμπης

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Δεν ειμαι σιγουρος αλλα μαλον χρειαζιμαι περιτομη.Ενας φιλος μου μου ειπε να ανοιξω το πετσακι οταν δεν εχω στυση και απλα να μην το ξανακλησω,εγω το δοκιμασα για μια μερα αλλα οταν το πουτσοκεφαλο ακουμπουσε στο εσωρουχο με πονουσε και την επομενη μερα το πρωι ηταν το καφαλακι σαν ξεραμενο.Να το ξανακανω η οχι.Επισης στο site διαβασα οτι οταν κανεις περιτομη σου μεγαλονει 1-2 ποντους το ερωτημα ειναι αν κανω την περιτομη γυρο στα 19(γιατι τωρα οι γονεις μου λενε οτι δεν χρειαζομαι εγω παντος και να μην χρειαζομαι στα19 θα κανω μηπος γνοριζετε το κοστος της περιτομης με leiser?η της κλασικης??) χρονων ισχυεει αυτο???Παρακαλω απαντηστε και στις δυο ερωτησεις(πειτε μου τι να κανω να επιμενω στους γονεις μου για περιτομη η να κανω αυτο που μου ειπε ο φιλος μου μην ξεχασετε να πειτε οσοι ξερετε την τιμη)
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #127809 από Dieftharmenos στις 01 Ιουνίου 2014, 6:14μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου,εχω κανει περιτομη.Αν το πετσακι κατεβαινει κατω απο το κεφαλι τοτε δεν εχεις φιμωση.Το κεφαλακι ξεραθηκε και πονουσε γιατι δεν βλεπει συχνα τον "κοσμο"...πρεπει να το βγαζεις πιο συχνα βολτα.

Εγω με λειζερ πληρωσα 350 ευρωπουλα και την εκανα στα 16.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127810 από λαμπης στις 01 Ιουνίου 2014, 6:16μμ

λαμπης

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ερωτηση για κοριτσια τι προτειματε στο σεξ??το κεγαλακι με η χωρις πετσακι??και την περιοχη του πεους ξιρισμενη η οχι(πιστευω πως ξιρισμενη ειναι καλυτερα γιατι νιωθεις τα παντα την ωρα του σεξ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127813 από natassaa στις 01 Ιουνίου 2014, 8:10μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Σαν κορίτσι π ειμαι θα σου πω οτι το κεφαλάκια δν εχει ιδιαίτερη διάφορα με ή χωρις πετσακι.. Για σας δν ξερω πως ειναι αν φοβάστε μην κοπεί πονεσετε κλπ αλλα για εμάς δν εχει διάφορα ουτε στην πίπα.. Εε ξυρισμένη καλύτερα αλλα αν είχε και λιγο τρίχα δν θα με πειραζε.. Μια με ενοχλούσε να πάρω πίπα και να ειναι τα Αρχιδια τελείως θαμνος.. Αλλα λίγων ημερών να ειναι κάποιων πόντων η τρίχα δεν εχω θέμα προσωπικά εγω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login