Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είχα μια γκόμενα μέντιουμ αλλά με παράτησε πριν με συναντήσει καν.
Δευτέρα, 17 Ιουνίου

κατι παραπανω η όχι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127842 από μικρη στις 02 Ιουνίου 2014, 5:45μμ

μικρη

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Με το αγόρι μου ειμαστε 1 χρόνο μαζι και εχουμε δυο χρονια διαφορα...μεγαλυτερος....η αληθεια είναι ότι μέχρι τώρα δεν ηθελα κάτι παραπανω από τη σχεση μας αλλά τον τελευταίο καιρό ειναι αλλιως. Όταν βρισκόμαστε προσπαθώ να του το δειξω Πως τον θέλω με άλλο τροπο με απο αυτον που νομιζει...ειχα προσπαθήσει να ανοίξω κουβέντα για κάτι παραπανω αλλα τιποτα...η δεν καταλαβαινει η δεν θελει κάτι ακομα....δεχομαι συμβουλες για το τι να κανω στη συνεχεια
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #127843 από pi8hkos97 στις 02 Ιουνίου 2014, 6:16μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς τί ηλικίες είστε;
Προφανώς θεωρεί ότι είσαι άβγαλτη ή δεν του έχει περάσει καν από το μυαλό ότι θες κάτι παραπάνω, και γιαυτό ίσως δεν έχει καταλάβει ότι θες. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να του μιλήσεις ευθέως, πες του ας πούμε ότι είστε ένα χρόνο μαζί και θες κάτι παραπάνω. Έτσι ακριβώς. Την ώρα που του τα λες χάιδευε τον (φαντάζομαι ξέρεις που) και λέγε του τα με ερωτικό ύφος (ναζιάρικα τέλος πάντον). Δεν υπάρχει περίπτωση να μην θέλει, αγόρι είναι και μάλιστα στην εφηβεία (φαντάζομαι πρέπει να είστε γυμνασίου-λυκείου) και οι ορμές του είναι τεράστιες, είναι αδύνατο να μην δεχτεί.
Κάνε αυτό που σου είπα και δεν θα χάσεις. Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127865 από μικρη στις 03 Ιουνίου 2014, 4:16μμ

μικρη

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ειμαι 15 και ειναι 17....δεν ξέρω τι θελει πλεον...μια λέει Ναι μια οχι....θα ακολουθήσω την συμβουλή σου και μακαρι να πετυχει....Αλλά αν δεν πιασει τι κάνω μετα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127873 από pi8hkos97 στις 04 Ιουνίου 2014, 8:22πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Καλά είναι 17 χρονών και δεν έχει ενδιαφερθεί ακόμα να κάνετε κάτι; Πραγματικά μου κάνει τεράστια εντύπωση. Εσύ θα του ζητήσεις να κάνετε αυτό που θες, και αν αρνηθεί θα του το λες ξανά και ξανά μέχρι να δεχτεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login