Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Τρίτη, 14 Μαΐου

καυλωνω με αντρες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127931 από tarzan στις 06 Ιουνίου 2014, 10:32μμ

tarzan

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια ειμαι καινουριος στο φορουμ.οπως λεει και ο τιτλος εχω παρατηρησει αυτην την ταση να ερεθιζομαι πιο πολυ με αντρες.δεν ειχα ποτε καποιο παραπανω ενδιαφερον απεναντι στα αγορια και στο σχολειο μου κτλπ. ισα ισα που απο μικρος ερωτευομουνα κοριτσια και οι φαντασιωσεις μου ειναι παντα με κοριτσια.απλα παραξενευομαι γτ να συμβαινει αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127932 από tarzan στις 06 Ιουνίου 2014, 10:34μμ

tarzan

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
εχω ψαχτει παντως να δω αν ειμαι γκει γτ αν ημουνα επρεπε να το αποδεχτω αλλα οχι κατεληξα οτι δεν ειμαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127933 από DISGIRL στις 06 Ιουνίου 2014, 10:44μμ

DISGIRL

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/6/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πηγαινε στον πατερα σου να σου εξηγησει το ονειρο.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #127934 από Dieftharmenos στις 06 Ιουνίου 2014, 11:44μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(DISGIRL@06 Ιουνίου 2014)
Πηγαινε στον πατερα σου να σου εξηγησει το ονειρο.


Κατι μου λεει πως εσυ πιθανοτατα εισαι γκευ ενω ο τυπος οχι.Πισω απο καθε ομοφοβηκο βρισκεται ο μεγαλυτερος ομοφυλοφιλος αποδεδειγμενα.

Φιλε αστον αυτον...ζει σε αλλη εποχη.Στο θεμα σου...αν εισαι στην εφηβεια ειναι λογικο καθως εχεις υπερβολικα αυξημενες ορμονες.Στην εφηβεια ερεθιζομαστε με οτιδηποτε γυμνο.Αυτη ειναι η φυση μας εκεινη την περιοδο της ζωης μας.

Τωρα αν δεν εισαι αφου σου αρεσουν και τα κοριτσια μπορει να εισαι και bsexual...δεν τρεχει τιποτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127937 από tarzan στις 07 Ιουνίου 2014, 1:03πμ

tarzan

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ναι οντως το εχω σκεφτει οτι μπορει να ειμαι bi αλλα δε νομιζω..ναι οντως ειμαι στην εφηβεια και ερεθιζομαι με οτιδηποτε γυμνο αλλα περισσοτερο με αντρες:/... νταξει δεν τρεχει τπτ οπως λες ευχαριστω ρε φιλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128323 από dnightshade στις 21 Ιουνίου 2014, 6:37μμ

dnightshade

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ακριβώς αυτό. Είναι απολύτως φυσιολογικό να ερεθίζεσαι με το αντρικό σώμα σε αυτή την ηλικία και σαν αποτέλεσμα αυτό να σε μπερδεύει εφόσον η σημερινή κοινωνία και θρησκεία μας βομαβαρδίζει συνεχώς με λάθος μηνύματα και απαγορεύσεις. Μην μπερδεύεσαι όμως καθώς ο άνθρωπος είναι πολυγαμικό ον και οι ορμόνες σε αυτή την ηλικία χτυπάνε κόκκινο και για τα δύο φύλα. Αργότερα θα κατασταλλάξεις και εσύ μέσα σου στο τι θες. Μπορεί ενδιάμεσα στα 25 σου ακόμα και να επιλέξεις το αντρικό φύλο ως σεξουαλική εμπειρία. Μπορεί να θες και τα δύο ως αμφισεξουαλικός. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν εσύ το γουστάρεις και δεν επηρεάζεσαι από απαίδευτους και ανίδεους ομοφοβικούς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128370 από DamionGorden στις 23 Ιουνίου 2014, 4:01μμ

DamionGorden

μέλος από: 23/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τον/την από πάνω, αυτό που έχω να προσθέσω είναι να προσπαθήσεις ώστε να μην σου γίνει έμμονη ιδέα όλο αυτό και να σε αγχώνει, σιγά σιγά θα ξεκαθαρίσουν όλα. Επίσης καλό θα ήταν να μην μοιράζεσαι αυτές σου τις ανησυχίες με οποιονδήποτε ο οποίος αργότερα μπορεί να φανεί ανάξιος της εμπιστοσύνης σου, συζήτησέ το μόνο με καλούς και έμπιστους φίλους σου αν θεωρείς ότι χρειάζεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login