Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Σάββατο, 20 Απριλίου

κατι πει γονιμοτητας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127989 από πουφις στις 09 Ιουνίου 2014, 1:03μμ

πουφις

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
χαιρετε μελη του ftou ειμαι καινουργιος εγω και εχω ενα ερωτημα εδω και πολυ καιρο ειναι το εξης αν με καπιον αλον τροπο εκτος τον αυνανισμο θα μπορουσα να μαθω αν μπορω να χυσω λοιπον σκεφτηκα εναν και θελω και ρωτησω αν ισχυει μπορω να καταλαβω αν μπορω να χυσω δηλαδη να κανω παιδια(αυτο με ενδιαφερει κυριος)με εξαιτασεις αιματος δηλαδη να κανω εξαιιτασεις αιματος και να μου πουν αν ειμαι γονιμος.
ευχαριστω πολυ παρακαλω απαντηστε και θελω να ξερω αν ξερει κανεις για αυτο που λενε μικρος στο ματι μεγαλος στο κρεβατι,ισχυει????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #127993 από Panos98 στις 09 Ιουνίου 2014, 2:34μμ

Panos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/9/2013
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για τους αντρες γινεται μονο με σπερμοδιαγραμμα (εξεταση σπερματος) ενω για τις γυναικες γινεται και με εξετασεις αιματος αλλα θελει και κατι αλλα και ειναι πιο πολυπλοκο ενω εμεις οι αντρες μονο με σπερμοδιαγραμμα. Οσο για αυτο που λες στο τελος οχι δεν ισχυει σε καμια περιπτωση ειναι αναλογα τα γονιδια και δεν εχει σχεση το υψος.
-Επισης λες στην αρχη αν μπορω να χυσω, ολοι οι αντρες χυνουν το θεμα ειναι αν εισαι γονιμος οπως το ειπες να κανεις παιδια.
Πατα μια αποδεκτη αν σε καλυψα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login