Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πωλείται αλεξίπτωτο. Μεταχειρισμένο μόνο μια φορά, δεν άνοιξε καθόλου. Μικρός λεκές.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Gay???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128089 από PAC στις 12 Ιουνίου 2014, 2:36μμ

PAC

μέλος από: 11/6/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είμαι 15 χρόνων και θέλω να με βοηθήσετε σε ενα θέμα που έχω....απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτό μου μου άρεσαν οι γυναίκες και ηθελα να κανω κάτι με μια....εδώ και μερικούς μήνες όμως έχω παρατηρήσει οτι εκει που βλέπω μια straight τσόντα την αλλάζω και βάζω και βλέπω μια gay και την παίζω....δεν ξέρω γιατι το κανω αλλα ποτε δεν θα ηθελα να κανω κάτι με άνδρα...πιστεύετε οτι είμαι gay?? τι με συμβουλεύετε;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128090 από Dieftharmenos στις 12 Ιουνίου 2014, 3:11μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δεν εισαι γκευ φιλε μου...οι ορμονες τις εφηβειας φταινε...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #128103 από LittleMonster στις 12 Ιουνίου 2014, 6:18μμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είσαι σε μία ηλικία που ερεθίζεσαι με οτιδήποτε γυμνό, και αυτό δεν είναι "σύμπτωμα" του να είσαι γκέι.
Εννοείται πως και να είσαι δεν υπάρχει και κανένα πρόβλημα, και ο μονος τρόπος να ξέρεις στα σίγουρα είναι να πειραματιστείς.
Αφού όμως λες ότι δεν σ'αρεσει η ιδέα του να κανεις κατι με άλλον άνδρα, τότε πιθανότατα είσαι στρέιτ.

Αποδεκτή αν σε καλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128106 από GoodLife στις 12 Ιουνίου 2014, 7:27μμ

GoodLife

Εικονίδιο
μέλος από: 11/6/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Όπως ανέφεραν και πιο πάνω, οι εφηβεία είναι , μην φοβάσαι, απλά προσπάθησε να σταματήσεις να βλέπεις, και βρες κοπέλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128113 από Jim123 στις 13 Ιουνίου 2014, 1:15πμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Και να είσαι Gay δεν υπάρχει πρόβλημα.
Αλλά το να είσαι Gay σημαίνει ότι δεν σε τραβάνε σεξουαλικά γυναίκες ΚΑΘΌΛΟΥ και σε τραβάνε ΜΌΝΟ οι άνδρες. Δεν θέλεις κοπέλες, δεν ερωτεύεσαι κοπέλες, δεν πας με κοπέλες.
Είναι οι ορμόνες στην εφηβεία και είναι ότι όλοι λίγο πολύ στην εφηβεία ψάχνουμε να ανακαλύψουμε για το σεξ, σε οποιαδήποτε μορφή του.
Μια φάση είναι θα περάσει. Μην αγχώνεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128320 από dnightshade στις 21 Ιουνίου 2014, 5:27μμ

dnightshade

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μην ακούς τους ομοφοβικούς που σου λένε άλλαξε και δες με γυναίκα που είναι φυσιολογικό. Η ομοφυλοφιλία υπάρχει ακόμα και στα ζώα στην φύση άρα είναι και φυσιολογικό. Ωστόσο για την ηλικία σου επειδή είσαι στην πειραματική φάση και δεν έχεις ξεδιαλύνει ακόμα το τι ζητάς στο σεξ αφέσου ελέυθερος σε αυτό που σε ανάβει και σε διεγείρει. Αυτό συνήθως στην ηλικία των 20 το έχεις ξεκαθαρίσει απλά αναλόγως με τον χαρακτήρα και την ψυχολογική κατάσταση μπορεί να κατασταλλάξει πιο μετά ή ακόμα και να αλλάξει σε πιο ώριμο στάδιο της ζωής σου. Πάντως ό,τι και να επιλέξεις να ξέρεις ότι είναι φυσιολογικό και να είσαι χαρούμενος για την επιλογή σου αυτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login