Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Άλλο το μήλο του Αδάμ κι άλλο του Νεύτωνα.
Κυριακή, 19 Μαΐου

δε θελει σεξ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128405 από xristianna στις 24 Ιουνίου 2014, 11:07μμ

xristianna

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια.!ειμαι με ενα παιδι 3 μηνες εγω ειμαι 18 αυτος 19..εχουμε κανει ολα τα προκαταρκτικα αλλα οχι σεξ.εγω θελω να προχωρησουμε και το εχω δειξει αλλα αυτος δειχνει με τη συμπεριφορα του να μη θελει!!!! πως γινεται αυτο; για ποιο λογο δε θελει; τι να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128407 από eirini_ στις 24 Ιουνίου 2014, 11:22μμ

eirini_

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
αρχικα παραλειπεις πολλα πραγματα.. οπως π.χ. ο δικος σου ειχε σεχουαλικες επαφες? και τι εννοεις με την συμπεριφορα του, δηλαδη?
παντως οπως και να χει ενας προχειρος λογος που μου ερχεται στο μυαλο και ο πιο συχνος ειναι οτι αγχωνεται.. μερικα αγορια ειναι περισσοτερο ανασφαλη απο μας ιδιαιτερα σε τετοιες ηλικιες.. μπορει να σκεφτεται διαφορα οπως π.χ. αν θα σε ικανοποιησει, πως θα του φανεις κλπ και ιδιαιτερα οταν δεν εχουν και ιδιαιτερες εμπειριες ενας λογος παραπανω..
αποψη μου αρχικα ειναι να του κανεις μια συζητηση με τον δικο σου τροπο χωρις ομως να τον φερεις σε δυσκολη θεση.. αγορι σου ειναι αυτα πρεπει να τα συζητατε.. να δεις τι σκεφτεται και αυτος πανω σε αυτο το θεμα γιατι οτι και να σου λεω εγω εικασιες ειναι.. στην συνεχεια στην θεση σου εγω θα επαιρνα πρωτοβουλια.. οπως και να χει αγορι ειναι κι εσυ κοπελα μπορεις να τον φερεις σε τετοιο σημειο ωστε να μην το σκεφτεται πλεον οποιο και να ειναι το προβλημα του.. η συζητηση παντως ειναι αναγκαια γιατι σε τετοια θεματα δεν γινεται να μυριζεις τα νυχια σου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128434 από xristinaki96 στις 25 Ιουνίου 2014, 3:59μμ

xristinaki96

Εικονίδιο
μέλος από: 25/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
σκεψου βασικα πως μπορει να θελει να το πατε πιο σιγα.Αν βλεπει την σχεση σας σοβαρα ισως θελει να ειστε πιο χαλαροι στον σεξουαλικο τομεα.Να το πατε αργα και να ερθει μονο του.Ισως παλι να σε θελει πολυ και λογω καποιου κομπλεξ να κολλαει....μην το πολυψαχνεις.Θα ερθει μονο του...αν δεν ερθει και πιστευεις πως κατι αλλο παιζει κατσε μιλα του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128442 από xristianna στις 25 Ιουνίου 2014, 6:05μμ

xristianna

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω για τις απαντησεις !!

ναι ειχε επαφες και εμπειριες!με τη συμπεριφορα του εννοω οτι οταν δειχνω οτι θελω κατι παραπανω κ αυτος δεν κανει καποιο βημα να προχωρησει ενω το καταλαβαινει κ ξερει οτι θελω...μπορει να ειναι η ανασφαλεια και το αγχος....Αλλα μου φαινεται περιεργο που σε αυτη την ηλικια δεν κανει κατι.και σκεφτομαι οτι αν κανω τη συζητηση για αυτο το θεμα μπορει να με παρεξηγησει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128451 από johny15 στις 25 Ιουνίου 2014, 9:39μμ

johny15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/6/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
1)Εχει φιμωση και ποναει στο σεχ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128452 από johny15 στις 25 Ιουνίου 2014, 9:42μμ

johny15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/6/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
1)Εχει φιμωση και ποναει στο σεχ
2)Μπορει να τον χενερωνεις
3)Εχει αλλη γκομενα

Αλλα κανονικα τα κανονικα παιδια κανουν σεχ απο τα 14-15 αμα ειναι η πρωτη του φορα μονο ο θεοσ μπορει να βοηθησει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128477 από xristinaki96 στις 26 Ιουνίου 2014, 12:25μμ

xristinaki96

Εικονίδιο
μέλος από: 25/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω πως θα νιωσεις πολυ καλυτερα αν του μιλησεις.Να ξερεις τι παιζει...μπορει να υπαρχει κατι αλλο που να ντρεπεται να σ πει :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128566 από xristianna στις 29 Ιουνίου 2014, 1:06μμ

xristianna

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
δικιο εχεις!!.σε ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login