Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα γκαζάκια δεν είναι μόνο για καφέδες.
Σάββατο, 20 Απριλίου

bi ή gay??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128469 από nikosattiki στις 26 Ιουνίου 2014, 10:47πμ

nikosattiki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
συγνωμη και παλι θα γραψω ενα προβλημα που με βασανιζει πολυ καιρο μπορει το κειμενο να ειναι λιγο μεγαλο αλλα οκ. το προβλημα ειναι οτι εμενα γενικα τα αγορια μου αρεσουν μονο οταν ειναι κοντα στην ηλικια μου αλλα αηδιαζομαι οταν σκεφτομαι να το κανουν δυο αγορια , επισης δεν θα ελεγα οχι σε μια μαλακια με φιλους. και σαν τσοντα οταν βλεπω ζευγαρι κανονικο ( αγορι με κοριτσι ) μου αρεσει και οταν φανταζομαι εμενα με κοριτσι μαρεσει πλυ αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπαρχει και αυτη να το πω σαν ταση να μου αρεσουν και τα αγορια κοντα στην ηληκια μου οχι 35 και πανω αυτο δεν μαρεσει. σας παρακαλω πειτε κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128471 από pi8hkos97 στις 26 Ιουνίου 2014, 11:01πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Άμα σου αρέσουν τα κορίτια δεν έχεις θέμα. ΕΠίσης, αν ήσουν γκέι θα τρελενόσουν να σκέφτεσαι για αγόρια που το κάνουν και δεν θα σε αηδίαζε καθόλου. Τώρα αν έχεις τάση να σκέφτεσαι έτσι, ίσως είναι θέμα ορμονών της ηλικίας (αν είσαι εφηβία ή νέος ενήλικας). Δεν υπάρχει πάνως κανένα θέμα. Ακόμα και bi ή και gay να ήσουν, δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το κακό. Η κοινωνία μας μια χαρά τους δέχεται, μόνο οι κομπλεξικοί τους κράζουν, οι οποίοι αν και ευδοκιμούν, εσένα δεν σε νοιάζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128472 από nikosattiki στις 26 Ιουνίου 2014, 11:06πμ

nikosattiki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
σε ευχαριστω φιλε βηθησες πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128478 από xristinaki96 στις 26 Ιουνίου 2014, 12:32μμ

xristinaki96

Εικονίδιο
μέλος από: 25/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ισως εισαι ακομα στην φαση της σκεψης και του πειραματισμου.Ορμονες...περιεργεια...εφηβεια...μην τρελενεσαι.Στο κατω κατω μπορει οντως να σ ελκυουν και τα 2 φυλλα.Δεν ειναι κακο.Ο χρονος πιστευω πως θα σ δειξει τ προτιμας και θα το ξεκαθαρισεις μεσα σ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login