Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν κάποιος σου κλέβει τη γυναίκα, δεν υπάρχει καλύτερη εκδίκηση από το να τον αφήσεις να την κρατήσει.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Παθολογος και πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128621 από alex_14 στις 02 Ιουλίου 2014, 5:14μμ

alex_14

Εικονίδιο
μέλος από: 2/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδια ειμαι 14,5 πηγα να παρω ενα χαρτι για το σχολειο για να μην το εχω για το Σεπτεμβριο.
Οταν πηγα στο γιατρο μπου πηρε την πιεση και αλλα πραγματα που κανουν οι γιατροι.Αλλα στο τελος ενω εβλεπε κατι στην κοιλια μου και ειμουνα ξαπλωμενος , μου κατεβασε την βερμουδα και το μποξερακι και αρχισε να μου κατεβαζει το πετσακι εκει δεν κατεβικε μεχρι το τερμα μονο μεχρι την μεση να ακουμπαει το κεφαλακι εκει πονεσε αρκετα και μου εψαξε πολυ καλα τα μπαλακια .Μετα μου ζητησε να βγαλω λιγο σπερμα και να δει αμα ειναι καλο και αμα τα σπερματοζωαρια ειναι ενεργα.Ειπε οτι πρεπει να βαλω μια κρεμα fucidin την λενε και αμα δεν γινει κατι περιτομη και το μεγεθος μια χαρα( 15,5 cm kai 12 cm perimetros.)
Το εχετε παθει εσεισ και ποσο την ειχατε στην ηλικια μου?
Φοβαμε να κανω περιτομη , τι να κανω?





προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #128625 από pi8hkos97 στις 02 Ιουλίου 2014, 7:50μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε στην ηλικία σου την είχα 12 αλλά τώρα 16. Δηλαδή και σε εσένα λογικά θα σου μεγαλώσει. Όσον αφορά την περιτομή, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ούτε πόνος μετά την εγχείριση. Έκανα πριν 6 μήνες και δεν είχα ούτε μία ενόχληση. Go for it και ξεμπερδεύεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login