Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Οι νόμοι είναι σαν τα λουκάνικα. Καλύτερα να μη δεις πως φτιάχνονται.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

κοριτσιστικα ναζακιαα???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128889 από missmaden στις 14 Ιουλίου 2014, 5:34πμ

missmaden

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας αγαπητα μελη του φτου! Ειμαι 14 χρονων και η αληθεια δεν ειμαι εμπηρη οσο αναφορα τις σχέσεις(3 εχω κανει μεχρι στιγμης) γενικοτερα εγω ειμαι ο εαυτός μου κι μερικες φορες ειμαι τοσο αυθορμιτη σε καταστάσεις που δεν χρειαζετε και τοσο.. Το ερωτημα μου εινα: λενε οτι ανδρες θελουν ναζακια σε ποιες περιστασεις δωστε μου να καταλαβω (εκτως απο το σεξουαλικό που ειναι αυτονοητο) επεισης πως μπορω να κανω ενα αγορι που του αρεσω να κολλησει περισσοτερο μαζι με αυτα τα είδους ναζακκα και τύπου ειμαι δυσκολη κτλπ.. Ξερω πανω απο ολα πρεπει να με ο εαυτός μου ,νταξι αυτο το χω λιγο θεματακι με τα ναζακκα που λενε κολλαω και δεν καταλαβαινω

Ευχαριστω εκ των προτερων :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #128891 από pi8hkos97 στις 14 Ιουλίου 2014, 8:55πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα αν και τώρα θα καταπατήσω τον ανδρικό εγωισμό, θα σου πω τί πρέπει να γίνει. Όταν αρχίσετε να βγαίνετε με το αγόρι, μετά από καμιά 10αριά μέρες άρχισε να το παίζεις ζέστη-κρύο. Δηλαδή κάνε του τη δύσκολη όταν είναι να βγείτε (π.χ. πες δεν μπορώ σήμερα αλλά αύριο), άφηνέ τον αυτόν να σε παίρνει τηλέφωνο ή να σου στέλνει στο φβ, σχολίαζε και πάτα λικε και σε άλλα αγόρια και γενικά παίξε το ψιλοαδιάφορη (μην το παρακάνεις γιατί μπορεί να νομίζει ότι δεν τον γουστάρεις πια). Λίγα πράγματα και αυτός θα ενδιαφερθεί πιο πολύ για εσένα. Όταν πια τρέχει σαν "σκυλάκι", τότε σταδιακά σταματάς να το παίζεις δύσκολη, διότι αν το κάνεις απότομα το έχασες το παιχνίδι.
Αυτά για να κολήσει. Τρα για τα ναζάκια μπορείς να κάθεσαι στα πόδια του, να τον φιλάς στο λαιμό, να τρίβεσαι πάνω του, να τον χουφτώνεις καμιά φορά στο σημείο και τέλος πάντων να κάνεις ότι βλέπεις και του αρέσει περισσότερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128894 από Dieftharmenos στις 14 Ιουλίου 2014, 11:54πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
@pi8hke Εχουμε το ελευθερο να σε βρουμε να σε στησουμε σε μια γωνια και να σε βαρεσουμε μεχρι θανατου τωρα...δεν λυπασαι ρε κακουργε το καημενο το αγορακι που θα βρεθει στο δρομο της???!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128896 από pi8hkos97 στις 14 Ιουλίου 2014, 12:20μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Χαχαχα ντάξει απλά θα τον κάνει να κολλήσει δεν θα γίνει και κάτι τραγικό. Και σε αγόρι τα ίδια ακριβώς θα έγραφα εννοείται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128897 από ruahahaha στις 14 Ιουλίου 2014, 12:20μμ

ruahahaha

μέλος από: 14/7/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
πραγματικά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128900 από missmaden στις 14 Ιουλίου 2014, 1:49μμ

missmaden

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Pi8hikos97: σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου πιστευω να ποιανουν… κανενας αλλος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login