Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Βασικά όλα τα επαγγέλματα - η δουλειά αυτή καθεαυτή κουράζει και αρρωσταίνει. Να ληφθεί υπόψη στο νέο ασφαλιστικό νομοσχέδιο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρωκτικο με παρθενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129013 από Dimitris8567 στις 19 Ιουλίου 2014, 11:14μμ

Dimitris8567

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα..θελω να κανω πρωκτικο με την φιλη μου...ειναι παρθενα οπως και εγω...θα υπαρχει προβλημα αν γινει χωρις προφυλακτικο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129015 από ggWp στις 20 Ιουλίου 2014, 12:05πμ

ggWp

Εικονίδιο
μέλος από: 20/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φίλε πάντα προφυλακτικό.Υπάρχουν πολλά που μπορείς να πάθεις. Νοσήματα,ΣΜΝ, κλπ. Εγώ με την κοπέλα μου κάνω sex χωρίς προφυλακτικό καμιά φορά, αλλά είναι λάθος. Έχουμε κάνει και οι 2 εξετάσεις οπότε είμαστε ήσυχοι ότι δεν θα κολλήσουμε κάτι. Επίσης ελπίζουμε σε ένα παιδί.. Οπότε.. Η απάντησή μου πάνω στο ερώτημά σου είναι να φοράς πάντα ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ..

Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129189 από Akis2000 στις 29 Ιουλίου 2014, 10:06μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα συμφωνήσω με τον ggWp όσον αφορά την ανάγκη χρήσης προφηλακτικού. Μιας και μιλάμε για σεξ από την πίσω πόρτα είναι πιο ασφαλές ώστε να μην ακολουθήσει καμία μόλυνση. Ωστόσο όμως όπως και ο από πάνω, έτσι και εγώ αν και λάθος, το έχω κάνει σε κοπέλα από πίσω χωρίς προφυλακτικό. Είναι το άτιμο πιο απολαυστικό. Εκείνο όμως που απαγορεύετε διά ροπάλου είναι μετά το πρωκτικό να δοκιμάσεις να μπεις αμέσως μετά και στη άλλη είσοδό της. Θα πρέπει πρώτα να έχει προηγηθεί καλή πλήση του οργάνου σου καθώς από τον πρωκτό της το πιο πιθανό να έχουν κολήσει μικρόβια που δεν θα ήταν και ότι καλύτερο για την υγεία της κοπέλας σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login