Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είχα μια γκόμενα μέντιουμ αλλά με παράτησε πριν με συναντήσει καν.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

γυναικολογος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129192 από rena19 στις 30 Ιουλίου 2014, 12:30πμ

rena19

μέλος από: 26/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας . Εδω και μια βδομαδα εχω φαγουρα ( οχι εντονη)και λευκα παχυρρευστα υγρα στην περιοχη .. πιστευω πως πρεπει αμεσα να παω σε γυναικολογο (σε δημοσιο νοσοκομειο)το προβλημα ομως ειναι οτι δν θελω να μαθει η μαμα μου οτι εχω προχωρησει .γνωριζω για το απορρητο .απλα ακουσα πως σου κανει καποιες εξετασεις αναγκαστικα και φαινονται στο βιβλιαριο σου...θα ηθελα να ρωτησω εαν ησχυει κατι τετοιο και εαν σιγουρα η μαμα μου δν θα το μαθει..
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129197 από lenaki19 στις 30 Ιουλίου 2014, 2:52πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πηγαινε γρηγορα στον γυναικολογο γιατι κατα πασα πιθανοτητα μαλλον εχεις μυκητα. η μαμα μου ειχε παθει μια φορα απο τη θαλασσα και πρεπει αυτο να ειναι γιατι ειχε τετοια συμπτωματα. οσο για το να μαθει η μαμα σου οτι εχεις προχωρησει, δε θα το μαθει. ειναι το απορρητο και δε θα πει τιποτα ο γιατρος αλλα μπορεις καλιστα να τον πιασεις και να του μιλησεις και να του πεις οτι δε θελεις να το μαθει η μαμα σου και δε θα πει τιποτα ουτε θα φανει τιποτα πουθενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129201 από rena19 στις 30 Ιουλίου 2014, 9:35πμ

rena19

μέλος από: 26/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Βασικα γινεται να μην το πω ουτε στο γυναικολογο οτι δχω προχωρησει ?υπαρχει περιπτωση να το καταλαβει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129202 από lenaki19 στις 30 Ιουλίου 2014, 12:26μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
και να μη του το πεις θα το δει εκεινος. οποτε για το θεμα του γυναικολογου δεν μπορεις να κανεις κατι. θα το δει οτι ουτως η αλλος οτι δεν εισαι πια παρθενα εφοσον θα δει οτι θα λειπει ο υμενας αλλα μην αγχωνεσαι, εσυ πηγανε να σε δει και μη καθεσαι και σκεφτεσαι να τι θα πει αν δει οτι εχω προχωρησει και αλλα τετοια. στο κατω κατω δε του πεφτει και λογος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129206 από rena19 στις 30 Ιουλίου 2014, 1:44μμ

rena19

μέλος από: 26/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ λενακι ..απλα αμα με ρωτησει και του πω οχι δν νομιζω να κατσει να το ψαξει ειδικα σε δημοσιο νοσοκομειο ....... και για τον παρθενικο υμενα δν νομιζω να εσπασε γιατι δεν ειδα καθολου αιμα ουτε μια σταγονιτσα ουτε την πρωτη φορα ουτε τις επομενες ...και δν ξερω αν ειναι φυσιολογικο.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129207 από lenaki19 στις 30 Ιουλίου 2014, 3:26μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
αμασε ρωτησει και δεν σε εξετασει απο κατω οκ. αν ομως σε ρωτησει και του πεις οχι και σε εξετασει απο κατω τοτε θα το δει ουτως η αλλως. οσο για το οτι δεν ειδες αιμα μην ανχωνεσαι. υπαρχουν κοπελες που εχουν πολυ ελαστικο υμενα που σπαει δυσκολα και υπαρχουν και κοπελες που ο υμενας τους μπορει να σπασει και απο αθλητικες δραστηριοτητες. παντως δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login