Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

βοήθεια!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129330 από baby97 στις 05 Αυγούστου 2014, 11:37μμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά!χρειάζομαι την βοήθεια σας σε μια βλακεία που εκανα!ειμαι καιρό με το αγορι μου κ δεν εχουμε προχωρήσει ιδιαίτερα πάρα μόνο τα προκαταρκτικά!μια μέρα ετσι όπως ειμασταν μαζι μου ειπε να δοκιμάσουμε πρωκτικο γιατι του αρέσει κ ετσι ίσα ίσα να φτιαχτεί... Δεν φόρεσε όμως προφυλακτικό!το πέος δεν μπήκε!πολύ ελάχιστα ίσα που το αισθανόμουν!σε κάποια φάση τραβήχτηκα κ ένοιωσα υγρά!σίγουρα δεν είχε τελειώσει!λογικά ηταν προσπερματικα!μετά πήγα κ εγω τουαλέτα ώστε σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο σπέρμα στοΝ κόλπο μου να το αφαιρέσω με τα ούρα. Παρατήρησα όμως πως κ εγω είχα αρκετά υγρά... Ρε παιδιά δεν ξερω γενικά εγω φοβάμαι πάρα πολύ σε κατι τετοια!υπάρχει περίπτωση να ειμαι έγκυος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129331 από Dieftharmenos στις 05 Αυγούστου 2014, 11:55μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Απιθανο...παρολα αυτα το αγορι σου ειναι πολυ πιθανο να κολλησε κατι.Με τον πρωκτο δεν παιζουμε χωρις προφυλακτικο εκτος και αν εχει γινει καλο κλυσμα που και παλι δεν μπορεις να εισαι σιγουρη!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129332 από baby97 στις 06 Αυγούστου 2014, 12:12πμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@05 Αυγούστου 2014)
Απιθανο...παρολα αυτα το αγορι σου ειναι πολυ πιθανο να κολλησε κατι.Με τον πρωκτο δεν παιζουμε χωρις προφυλακτικο εκτος και αν εχει γινει καλο κλυσμα που και παλι δεν μπορεις να εισαι σιγουρη!!!

Ναι ξερω!!αλλα ίσα ίσα που το ένοιωσα!δεν μπήκε καν απλα ηθελε να νοιώσει αυτό το λιγο!το μυαλο μου όμως εμενα παει στην εγκυμοσύνη!
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #129336 από Kendall στις 06 Αυγούστου 2014, 2:29πμ

Kendall

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν χρειάζεται να αγχωνεσαι δεν υπάρχει πιθανότητα να εμεινες έγκυος
Τωρα αν δεις πως η περίοδος σου καθυστερεί να ερθει να ξέρεις πως μπορει ναι ειναι απο το άγχος σου..το εχω πάθει και εγω να μου καθυστερυσει απο το άγχος μου και σε χειρότερη περίσταση απο την δική σου..εμας ειχε σπάσει το προφυλακτικό
Αλλα δεν εγινε τιποτα τελικα
Μην αγχωνεσαι!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129364 από baby97 στις 07 Αυγούστου 2014, 9:30πμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Kendall@06 Αυγούστου 2014)
Δεν χρειάζεται να αγχωνεσαι δεν υπάρχει πιθανότητα να εμεινες έγκυος
Τωρα αν δεις πως η περίοδος σου καθυστερεί να ερθει να ξέρεις πως μπορει ναι ειναι απο το άγχος σου..το εχω πάθει και εγω να μου καθυστερυσει απο το άγχος μου και σε χειρότερη περίσταση απο την δική σου..εμας ειχε σπάσει το προφυλακτικό
Αλλα δεν εγινε τιποτα τελικα
Μην αγχωνεσαι!!

Σε ευχαριστω πάρα πολύ!νοιώθω μια ανακούφιση αλλα παράλληλα και άγχος :Ρ ελπιζω να έχετε δίκαιο και οι δύο γιατι αλλιώς την έβαψα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129396 από anna004512 στις 09 Αυγούστου 2014, 3:16μμ

anna004512

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
μην ανησυχεις,με το πρωκτικο ΔΕΝ μπορεις να μεινεις εγκυος...
ουτε αν σταξουν τα υγρα του απο τον πρωκτο προς τον κολπο κλπ κλπ ...
για να μεινεις εγκυος θα πρεπει να τελειωσει μεσα σου.
οποτε καταλαβαινεις οτι τζαμπα αγχωνεσαι..

και κατι ακομα...
πες οτι εγινε καποια αλλη στραβη και εισαι οντως εγκυος,τα συμπτωματα δεν παρουσιαζονται μετα απο λιγες μερες,αλλα μετα απο 1 μηνα..

so,τζαμπα αγχωνεσαι :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login