Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Προσπαθείς να μάθεις ένα μωρό να μιλάει κανονικά αλλά καταλήγεις να μιλάς εσύ μωρουδιακά
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πίπα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129335 από Kendall στις 06 Αυγούστου 2014, 2:24πμ

Kendall

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Τι αρεσει πιο πολυ στον Αντρα οταν του παίρνεις πίπα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129338 από lenaki19 στις 06 Αυγούστου 2014, 2:08μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
Απο μια συζητηση που ειχα καποτε με τον δικο μου μου ειχε πει οτι και μονο στη θεα οτι του κανει η κοπελα του στοματικο φτιαχνετε πολυ αλλα δεν ειναι μονο οτι οι πιο πολλοι αντρες ειναι οπτικοι τυποι... περα απο αυτο τους αρεσει και η υπολοιπη διδικασια ειδικα αμα ξερει η κοπελα τι του αρεσει και πως του αρεσει οταν του κανει. Παντως η γνωμες δυιστανται απο αντρα σε αντρα, οποτε κατσε να δουμε καιτ τι θα πουν και τα υπολοιπα αγορια του φορουμ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129339 από Dieftharmenos στις 06 Αυγούστου 2014, 3:08μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Χμμμ εγω προσωπικα δεν εχω κατι που μαρεσει πιο πολυ.Η ολη διαδικασια ειναι ωραια και η καθε κινηση εχει την δικη της αισθηση.

Περα απο αυτο μαρεσει η κοπελα να με κοιταει οσο περισσοτερο μπορει οταν το κανει και μαρεσουν πολυ οι ηχοι που βγαζει :)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129343 από graves στις 06 Αυγούστου 2014, 6:32μμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Χωρις να θελω να ψωνιστω ή κατι τετοιο μου εχουν παρει πιπα παρα πολλες κοπελες... αυτο που πραγματικα μαρεσει ειναι η κοπελα να παιρνει το πανω χερι δηλαδη να σου παιρνει πιπα επειδη γουσταρει να το κανει δικο της στην ουσια κ οχι ισα ισα με την γλωσσα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129345 από Ninja στις 06 Αυγούστου 2014, 7:50μμ

Ninja

μέλος από: 1/3/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ να τον βάζει όλο στο στόμα της!να γλειφει τα αρχίδια μου,μου αρέσει να είναι στα γόνατα όταν μου κάνει και εγώ να είμαι ορθιος και στο τέλος να την χύνω στο πρόσωπο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129353 από GiannakosBAcK στις 07 Αυγούστου 2014, 1:09πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Εμένα μου αρέσει καθώς μου παίρνει πίπα να μου τον* παίζει κιόλας,να με κοιτάει στα μάτια και να με αφήνει να βλέπω τι κάνει σε όλη την διαδικασία και φυσικά όχι το στόμα μόνο πάνω κάτω.....(να κάνει ωραίο παιχνίδι)

*Αποδεκτή αν σε βοήθησα :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login