Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Κυριακή, 28 Απριλίου

περιοδος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129449 από Chris Dem στις 11 Αυγούστου 2014, 1:15μμ

Chris Dem

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Εχουμε καποιο προβλημα με την κοπελα μου. Εχει καθιστεριση 4 μερες αλλα χθες ειδε λιγο αιμα και πονο αποτι μου ειπε. Το καναμε και με προφυλαξεις και χορης. Εγκυος δεν πιστευω να ειναι επειδη δεν εξπερματωσα μεσα της αλλα φοβαμε μπας και το κανα χορης να το καταλαβω.... μπορηται να με βοηθισεται τι μπορει να σημβαινει|? ειμαστε και οι δυο μας 14 χρονον
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #129454 από EmilyCarpender στις 11 Αυγούστου 2014, 4:06μμ

EmilyCarpender

μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι λογικό να μην της έχει έρθει περίοδος ακόμα και της συμβεί αυτό διότι είναι 14 χρονών και ο κύκλος της δεν έχει σταθεροποιηθεί ακόμα και γενικά δεν έχει ωριμάσει αρκετά ώστε να είναι έτοιμη χωρίς τα παραπάνω...... σου συνιστώ αν δεν της έχει έρθει περίοδος την επόμενη εβδομάδα να την προτείνεις να επισκεφτεί έναν γυναικολόγο! όσο για το άλλο είναι πιθανόν να μείνει η γυναίκα έγκυος ακόμα και ας μην έχει εκσπερματίσει ο άντρας μέσα της...... αυτό το λένε ειδική! Ο αντρας κατα την πράξη πριν τελειώσει τις περισσότερες φορές εκκρίνει λίγα δείγματα σπέρματος και έπειτα εκσπερματώνει ολοκληρωτικά.... Γιαυτό πάντα προφυλάξεις ή τουλάχιστον να παίρνει αντισυλληπτικά ( αν και δεν είναι τόσο ασφαλείς όσο το προφυλακτικο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129473 από Chris Dem στις 11 Αυγούστου 2014, 11:42μμ

Chris Dem

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
απο τι μου ειπε παντα σταθερος ηταν ο κυκλος της μονο οταν μπηκε νοσοκομειο για μια επεμβαση ειχε ενα μηνα καθηστερηση και μετα ηταν καποιες μερες ποιο λιγος κι αλλες κι αλλες πιο μεγαλος. χθες πονουσε παρα πολυ στην κοιλιε πηγα τουαλετα ειδε λιγο ελαχιστο αιμα ... Ε περημενε με την μερα θα αυξηθη αλλα μιονωταν και σημερα τπτ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login