Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Λαγός την πτέραν έσειε, κακόν της κεφαλής του.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γκέι τσόντες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129818 από kostasmikros στις 27 Αυγούστου 2014, 8:03μμ

kostasmikros

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
μου αρέσει να βλέπω γκει τσόντες όπως και μου σηκώνεται ΜΟΝΟ με άντρες. Απορίες : α) θεωρούμαι γκει, β) πως μπορώ να κάνω τον εγκέφαλο μου να σηκώνει το πεος και όταν βλέπω straight τσόντες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129915 από redcarpet30 στις 31 Αυγούστου 2014, 3:19μμ

redcarpet30

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν θεωρήσε ομοφυλόφιλος επείδη βλέπεις πορνό με άτομα του ιδιου φύλου(δηλαδή αν εβλέπες αλλο είδους πχ μονο με γυναίκες δηλαδή τι θα σε έκανε αυτό?).Ο σεξουαλικός προσανατολισμός του κάθε ανθρώπου καθορίζεται απο πολλά πράγματα και ειδικότερα στην εφηβεία είναι δύσκολο να το πείς.Θα πρέπει να δεις αν γενικά σου αρέσουν οι άντρες.Η συμβουλή κάποιου ψυχολόγου ίσως βοηθήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130148 από divergent στις 09 Σεπτεμβρίου 2014, 12:17πμ

divergent

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πρώτον δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να σου αρέσουν οι άντρες. Και δεύτερον εάν είσαι γκέι δεν μπόρεις να κάνεις τον ευατό σου κάτι που δεν είσαι δηλαδή straight, πρέπει να αποδεχτείς την προσωπικότητα και φύση σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130437 από dnightshade στις 23 Σεπτεμβρίου 2014, 2:06μμ

dnightshade

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Aπλά αποδέξου αυτό που είσαι. Αν είσαι μικρός ίσως να μην έχεις συνειδητοποίησει και τι θες άρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130593 από Anonymous99 στις 02 Οκτωβρίου 2014, 4:31μμ

Anonymous99

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2014
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι ορμονικο,ξερω πολλους φιλους μου που γκαυλωνουν μονο με γκει τσοντες,παρολα αυτα ειναι straight κ εχουν κ σχεσεις μερικοι απο αυτους.Απλα προσπαθησε να το κοψεις κ αρχισε τα στρειτ κ παιζε την κιολας ταυτοχρονα,στο τελος θα σου αρεσει.Αν παλι εισαι γκει,δεν τρεχει τιποτα..Ειναι η φυση σου τετοια κ δεν ειναι κατι κακο...


Αν σε καλυψα πατα αποδεκτη :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login