Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Σάββατο, 4 Μαΐου

Το πεος στα 14 (προς αγορια και κορίτσια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130441 από chrismc στις 23 Σεπτεμβρίου 2014, 8:42μμ

chrismc

μέλος από: 23/9/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά, θα ειθελα λίγη βοήθεια σε κάτι που με απασχολεί, ειμαι 14 χρονων και την έχω 12 εκατοστά,

Α. Προς τα αγόρια, είναι φυσιολογικό μέγεθος για την ηλικία μου ή είναι μικρή?, εσείς πόση περίπου την έχετε-ειχατε σε αυτή την ηλικία?

Β. Προς τα κορίτσια, εσείς κορίτσια (κατα προτίμηση14-15 ετων) τι μεγεθος προτιμάτε και σας ευχαριστεί περισσότερο? Και θα αποτελούσε το μέγεθος του πέους αιτία για απογοήτευση και διακοπή μιας σχέσης?
Θα ειθελα να ακούσω αρκετές γνώμες και από αγόρια και από κορίτσια!
(Επίσης, παιζει ρολο η διάμετρος?)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130442 από Psyxologoc στις 24 Σεπτεμβρίου 2014, 12:15πμ

Psyxologoc

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2014
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Πηστευω μια χαρα εισαι για την ηλικια σου επισης μην περιμενεις και πολλες απαντησεις/γνωμες για το Β εισαι και ειναι σε μικρη ηλικα για να αποφασισουν τετοια πραγματα..
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130448 από Panatziotis96 στις 24 Σεπτεμβρίου 2014, 3:46μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλή σου ημέρα φίλε μου !! Για αρχή να σου ξεκαθαρίσω πως είμαι 18 ετών και έχω μπει στα 19 οπότε την ηλικία σου την πέρασα και ξέρω πως είναι!!
Το μέγεθος σου είναι μια χαρα για την εκάστοτε ηλικία μιας και αν λάβεις υπόψιν ο μέσος όρος του Ελληνα είναι στα 15-16εκτ...
Θεωρο λάθος να σκευτεται έτσι για το αν θα είναι ικανοποιητικο το μέγεθος του πεους σου σε μια κοπέλα έχεις πολλά να μάθεις ακόμη είσαι αρκετά μικρός συγουρα βρίσκεσαι στην εφυβια εξερευνεις το σομα σου και πολυ καλά κανείς αλλά αν έχεις στο μυαλό σου για το αν θα μπορεις να ικανοποιεις μια κοπέλα ίδιος της ηλικίας σου σεξουαλικα είναι λάθος... Θα περάσει ο κερος θα μάθεις καλύτερα το σώμα σου θα έχεις και μια ικιοτητα με αυτό αλλά θέλει υπομονή γιατι από όσο κατάλαβα έχεις πανικοβληθει και πάνω από όλα ;; Να είσαι αυτός που είσαι να μην σε νιαζει αν ένα παιδί της ηλικίας σου την έχει μεγαλύτερη γιατι δεν υπάρχει λόγος !!
Φιλικά εννοείτε χωρίς καμία επιθετική πρόθεση και με πρόθεση να βοηθήσω φυσικά μια εκτιμούσα ιδιεταιρος αν μου εδεινες μια αποδεκτή απάντηση !! Ελπίζω να σε κάλυψα φίλε μου !! :))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130453 από xax στις 24 Σεπτεμβρίου 2014, 8:10μμ

xax

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κοίτα εγώ είμαι 14 και την έχω 15 ο μέσος όρος για τον Έλληνα είναι 14 15 πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login