Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Κυριακή, 5 Μαΐου

πέος και απορίες σχετικα με χαλινό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130762 από King Leonidas στις 15 Οκτωβρίου 2014, 8:57μμ

King Leonidas

μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά!!! ειμαι 16 χρονων και σαν παιδι κ γω εχω καποιες αποριες!! λοιπον...1.ειμαι καπως ανεπτυγμενος δλδ τριχες παντου μουσια 1,70 και 66 κιλα. μετρησα χτες με χαρακα 15εκατοστων το πεος μου και ειναι καπου 14,5-15 εκ. το μετρησα απο κοιλια κ πανω και καθιστος. σε παχος ετσι κ ετσι. ειναι καλο το μεγεθος??? 2. οταν ειμαι χαλαρος μπορω να αποκαλυψω ολο το κεφαλακι αλλα οταν ειμαι σε στυση αποκαλυπτεται το 90-95%. ο χαλινος ειναι εκει αλλα ειναι καπως κοντη. υπαρχει προβλημα?? μηπως να κανω περιτομη?? 3. ο χαλινος κανονικα εκει. ειναι καπως κοντη αλλα φαινεται οτι σιγα σιγα ζοριζεται. πως μπορω να την ξεφορτωθω?? κ που μπορει να με οφελησει?? επισης ειναι αληθεια οτι σε περιπτωση π κοπει ο χαλινος το πεος παιρνει 1 ποντο κ απο κει?? ειναι αληθεια κ αν ναι γτ αυτο?? υ.γ επισης μηπως πρεπει να μετρησω το πεος μου με μεζουρα??εχει καποια διαφορα?? ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login