Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι Κούρδοι είναι αδελφός λαός. Τους αγαπούμε με όλη μας την καρδιά, φτάνει να μη μένουν στην γειτονιά μας.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

μαλακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131001 από phonekilla9 στις 05 Νοεμβρίου 2014, 5:08μμ

phonekilla9

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σασ παιδια, ειμαι 15 χρονων και θελω να τραβηξω μαλακια με τον κολητο μου που ειμαστε κολητοι εδω και 2 χρονια. Πωσ θα του το φερω για να γινει?? Αν πει οχι τι να του πω για να τον πεισω η για να μην το πει σε αλλουσ και με ρεζιλεψει??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131003 από adiaforos13 στις 05 Νοεμβρίου 2014, 5:43μμ

adiaforos13

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
αν θα πατε καποια εκδρομη και ειστε στο ιδιο δωματιο απλα πες του να τραβηξετε μαλακια... ολοι το εχουμε κανει... αρκει να τον ξερεις καλα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141599 από TomL στις 04 Ιουλίου 2018, 10:32πμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Άμα είναι αληθινός κολλητός δεν θα το πει πουθενά (2η ερώτηση ) Επίσης μπορείς να τον καλέσεις σπίτι σουπάρχει ή να πας σπίτι του να του πεις ότι έχεις καυλες(σορυ για την έκφραση ) και άμα θέλει να αυνανιστειτε μαζί αλλιώς πες του θα αυνανιστεις πίσω από μαξιλάρι ή και από σεντόνι αν δεν θέλει να δει . Πάντως πρέπει να του το πεις σαν κάτι σημαντικό που δεν γίνεται να το παραλήψεις. Βάλε επίσης και μια καυτή τσοντα και πες στου να τις συγκρίνεται αν τολμάει ( αυτό να του το πεις άμα πει όχι ή και άμα δεν ψηθεί να αυνανιστει μαζί σου ) ελπίζω να σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141600 από Fotios στις 04 Ιουλίου 2018, 1:44μμ

Fotios

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(phonekilla9@05 Νοεμβρίου 2014)
γεια σασ παιδια, ειμαι 15 χρονων και θελω να τραβηξω μαλακια με τον κολητο μου που ειμαστε κολητοι εδω και 2 χρονια. Πωσ θα του το φερω για να γινει?? Αν πει οχι τι να του πω για να τον πεισω η για να μην το πει σε αλλουσ και με ρεζιλεψει??


Δεν νομίζω πως θα σου προτείνω τα γνωστά. Αλλά ας το πάρουμε απο την αρχή. Εφόσον όπως αναφέρεις είναι κολλητός σου. Φαντάζομαι το ίδιο αισθάνεται και ο ίδιος για εσένα. Επομένως οποιοδήποτε και να ήταν το αποτέλεσμα της όλης σκέψης σου το σίγουρο είναι πως δεν θα το αναφέρει και παρα έξω. Αλλά και εδώ έρχεται το μεγαλύτερο και πιο δύσκολο μέρος του εγχειρήματός σου. Θεωρώ πως αν και εκείνος έχει σκεφτεί το ίδιο με εσένα τότε δεν θα σε δυσκολέψει καθόλου στο να πετύχεις τον στόχο σου. Το να φέρεις τα πράγματα μέσω πορνό και καλά να συγκρίνετε τα αντικείμενα του πόθου σας είναι εντελώς κουτό και επιτιδευμένο. Δοκίμασε την ειλικρίνεια. Πολύ απλά και ξεκάθαρα.
Δεν καταλαβαίνω ποιος ο λόγος να μπεις στην διαδικασία να τα στήσεις όλα όπως αναφέρουν και οι υπόλοιποι. Αφού ένα καμμένο φαγητό πχ όπως και να το σερβίρεις καμμένο θα παραμείνει.
Στο δια ταύτα λοιπόν. Έχε στον νου σου ότι πολύ άνθρωποι-έφηβοι δεν είναι το ίδιο απελευθερωμένοι ακόμη και με την θέα του γυμνού πόσο μάλλον του ίδιου φύλου. Κάθε άνθρωπος σκέφτεται διαφορετικά όπως καταλαβαίνεις. Σε τέτοιες περιπτώσεις φυσικά έχε στο πίσω μέρος του μυαλού σου ότι λόγω αυτού μπορεί να χαλάσεις και την φιλία σας. Είναι μια πιθανότητα και αυτή. Επομένως ζύγησε τα πολύ καλά και να σου μιλήσω και ανοιχτά αποφάσισε τι είναι αυτό που θέλεις να δεις το πουλί του και απλά μετά να μην υπάρξετε φίλοι ή απλά να διατηρήσεις αυτή την φιλία που αναφέρεις....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login