Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ένα μήλο την ημέρα, τον Παράδεισο κάνει πέρα.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Θέλω να δω την κοπέλα μου με άλλον άντρα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131325 από Hannibal στις 26 Νοεμβρίου 2014, 10:21μμ

Hannibal

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδιά έχω 3 χρόνια σχέση με μια κοπέλα κ ενω περνάμε καλά κ στο σεξ κ δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στη σχέση μας, μου χει καρφωθεί η φαντασίωση ,τον τελευταίο καιρό,να θέλω την παρακολουθώ να πηγαίνει με άλλον άντρα, με προσόντα, στο κρεβάτι κ να περνάει καλά.Έχει τύχει σε κανεναν άλλον?SOS!Τι να κάνω?Πως θα της το πω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131327 από XxXGreGXxX στις 26 Νοεμβρίου 2014, 11:43μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Καλησπερα φιλε μου. Κατα την γνωμη μου δεν εχεις να της πεις κατι και βασικα γιατι να της πεις; Πιστευω πως θα ακουστει περιεργο στην κοπελα σου.Αν θες τοσο πολυ να την δεις με καποιον αλλο συζητησετο για να κανετε τριο. Αλλα δεν ειναι τοσο λογικο να της ζητησεις να παει με αλλον :-\ Επισης το να εχεις μια φαντασιωση μπορει να σε κανει καλυτερο εσενα τον ιδιο. Αν σκεφτεις καλυτερα τι θα εκανε καποιος στην κοπελα σου σιγουρα θα ηθελες να τον φτασεις οποτε... Να το ευναυσμα :-P Ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131328 από Hannibal στις 27 Νοεμβρίου 2014, 12:53πμ

Hannibal

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Το θέμα δεν ειναι να βελτιωθώ εγώ,μια χαρά είμαστε σεξουαλικά αλλά αυτή η φαντασιώση μου χει γίνει αυτοσκοπός κ δεν ξέρω πως να της το φέρω σιγά σιγά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131395 από Hannibal στις 30 Νοεμβρίου 2014, 9:48μμ

Hannibal

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Της το φερα για πλάκα τις προάλες πάνω στο σεξ αλλά δεν είδα να της αρέσει ιδιαίτερα.Θέλουμε πολύ δρόμο ακόμα... :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131398 από panagiotiC στις 01 Δεκεμβρίου 2014, 2:05μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Και να το δεχτει φιλε,πραγμα που το βρισκω πολυ δυσκολο να ξερεις οτι η σχεση σας μετα δεν θα ειναι η ιδια,δεν ξερω σαν φαντασιωση μπορει να σου αρεσει αλλα σαν πραξη μπορει να σε ταρακουνησει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login