Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν προσέξεις καλά, όλο και κάτι θα κολλήσεις.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Προφυλακτικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131403 από Dieftharmenos στις 01 Δεκεμβρίου 2014, 7:59μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ρε παιδια υπαρχει κανενα οργανωμενο σχεδιο κατα του σεξ απο τις κυρβερνησεις?Με ποια λογικη πρεπει να ξοδευω εγω 2,50-3,00 ευρω καθε μερα για να κανω το πιο φυσιολογικο πραγμα στον κοσμο?

Τωρα πια που ειμαι φοιτητης και επιτελους εχω το προνομιο να βρισκομαι με την κοπελα μου οποτε θελω εχω παρει πρεφα οτι το σεξ μου καταστρεφει την τσεπη(οπως και τα τσιγαρα αλλα αυτο ας μην το θιξουμε).Πριν λιγο καιρο που ημουν στην Ιταλια εκανε 12 ευρω η 8αδα(τι στο διαολο).

Υπαρχει τροπος να τα παιρνω φθηνοτερα ακομα και αν πρεπει να παρω μεγαλυτερη προμηθεια???Πειτε καμια ιδεα γιατι με βλεπω αντι να πηδαω την κοπελα μου να πηδηξω απο κανα μπαλκονι λογω χρεοκοπιας.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131413 από LastMan στις 02 Δεκεμβρίου 2014, 9:04μμ

LastMan

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Στα LIDL οι 12αδα εχει στα 2,5 ευρω και λιγοτερο αλλα δν ξερω το ποσο μπορεις να τα εμπιστευτεις :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131415 από MixHarder στις 03 Δεκεμβρίου 2014, 8:25πμ

MixHarder

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Δύστυχος ειναι ενα μεγάλο πλήγμα... Εγω θα έλεγα να μην πάρεις απο τα LIDL όπως σου προτείνει και ο φίλος απο πάνω.. Εαν πάρεις απο τα LIDL πάρε και τα παμπερς μαζι :P τωρα για πιο φτηνά δεν εχω ιδέα!!! Ίσος μια ερώτηση στον γουγλαρο μπορεί να σε βοηθήσει :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login