Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ιστορία επαναλαμβάνεται μόνο όταν κάποιος δεν την ακούει την πρώτη φορά.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Κλανιές......

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131410 από xeniakolia στις 02 Δεκεμβρίου 2014, 2:25μμ

xeniakolia

banned
μέλος από: 2/12/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Έχω μια τρίχρονη σχέση με ένα παιδί μου είμαστε πολύ αγαπημένοι (είμαστε και οι δυο 21 χρόνων). Εδώ και ένα χρόνο αποφασίσαμε να συγκατοικήσουμε για να δούμε πως θα πάει το πράμα έτσι ώστε να αρχίσουμε να βαδίζουμε προς το γάμο. Από τον πρώτο κιόλας μηνα τις συγκατοίκησης άρχισαν τα προβλήματα.....όπως λέει και ο τίτλος του μηνύματος μου....οι κλανιές!!!(συγχωρήστε με αλλα δεν ξέρω πως αλλιώς να το γράψω).Όλη την ώρα θέλει να αερίζεται…..Δεν είναι ότι έχω πρόβλημα, πάντα προσέχει και δεν το κάνει μπροστά μου.Όμως αυτό το πράμα έχει γίνει πια βραχνάς και στους 2 μας.Για παράδειγμα καθόμαστε τα βραδια στο κρεβάτι να δούμε καμια ταινία και κάθε 5 λεπτά σηκώνεται τρέχοντας για να πάει στο άλλο δωμάτιο και να κλάσει. Προχθές πάλι, ήμασταν στην Ερμου σε ένα μαγαζί και κοιτάγαμε ρούχα και έπρεπε συνεχεια να βγαίνει έξω για να κλάνει. Αυτό το πράμα γίνεται ένα χρόνο συνεχεια. Το κάνει ακόμα και όταν τρώμε. Βεβαια, του το αναγνωρίζω πως είναι διακριτικός και φεύγει σε αλλα δωμάτια για να κλάσει, αλλα καμια φορα τυχαίνει να έχει κλάσει σε όλα τα αλλα δωμάτια και εγώ να έχω ‘αποκλειστεί’ ουσιαστικά μέσα σε ένα και μονο δωμάτιο σε όλο το σπίτι. Το χειρότερο μάλιστα είναι όταν κοιμάται το βραδυ. Εκεί βεβαια δεν μπορείς να του πεις και τίποτα, αλλα η αλήθεια είναι πως έχω ξυπνήσει άπειρες φορες από την μπόχα κάτω από τα παπλώματα ενώ αυτός κοιμάται.Δεν ξέρω τι να κάνω.OK!το ξέρω πως οι άντρες ρεύονται και κλάνουν παραπάνω από εμάς, αλλα αυτό πια έχει γίνει καθημερινότητα. Σας παρακαλώ γυναίκες απαντήστε μου άμα σας έχει τύχει ποτε αυτό με γκόμενο, και οι άντρες ας μου πουν: το έχουν "προβλιμα" αυτό στις σχέσεις τους?Θέλω να πω εσείς όλοι οι άντρες του forum που μένετε με τις κοπελιές σας τι κάνετε όταν θέλετε να ‘αερίζεστε’?Ξέρετε σε τι γιατρό θα έπρεπε να πάει γιατί πιστεύω πως έχει πρόβλημα?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #131412 από fotisman στις 02 Δεκεμβρίου 2014, 6:13μμ

fotisman

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2004
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Η κατάσταση που περιγράφεις δεν είναι καθόλου φυσιολογική.
Πες του να δοκιμάσει καμιά σαλάτα για αλλαγή.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login