Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

φοβαμε το γλυφομουνι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131632 από danadeli29 στις 27 Δεκεμβρίου 2014, 11:17πμ

danadeli29

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 και αυτος 18 ειμαστε ενα χρονο μαζι και εχουμε κανει τα παντα αλλα δεν τον εχω αφισει να κανει μου γλυφομουνι γιατι φοβαμαι πως οταν παει εκει κατω και εγω θα ανοιξω τα ποδια μου θα βρομαει (οχι πως δεν πλενομαι αλλα σε ολες τις κοπελες βρομαει εστω λιγο, εχω μιλισει γιαυτο με τις φιλες μου)
Επιπλεων φοβαμαι γιατι δεν ξερω τι θα κανω με τα χερια μου και γενικα οταν αυτος με γλυφει
Μπορει να σας ακουγετε παρα πολυ γελοιο αλλα με φοβιζει παρα πολυ.
Ευχαριστω παρα πολυ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #131633 από ScandalousAngel στις 27 Δεκεμβρίου 2014, 1:17μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εντάξει σε όλες τις κοπέλες μυρίζει λιγάκι, don't worry. Καλό θα ήταν όταν αποφασίσεις να τον αφήσεις να το κάνει να έχεις κάνει μπανιο ή τέλος πάντων να έχεις πλυθεί σχολαστικά ΑΜΕΣΩΣ πριν συναντηθείτε. Επίσης για να σε καθησυχάσω σύμφωνα με έρευνες που έχουν γίνει αυτή η οσμή, έχει κάτι που διεγείρει το αντίθετο φύλο άρα μάλλον θα το απολαύσει κιόλας. Ακόμα, αν όπως λες τα έχετε κάνει όλα και σου χει βάλει χέρι κάτω θα έχει μια αίσθηση άρα για να θέλει να το κάνει σημαίνει πως δεν έχει πρόβλημα.

Τώρα το τι θα κάνεις εσύ είναι δικό σου θέμα. Μπορείς να του κρατάς το κεφάλι και να τον καθοδηγεις που σου αρέσει πιο πολύ (σε πιο σημείο), μπορείς και να κάθεσαι απλά και να το απολαμβάνεις.

Δεν χρειάζεται να ανησυχείς τόσο πολύ, να δεις που θα το ευχαριστηθεις πάρα πολύ και εσύ και το αγόρι σου που θα καταφέρει να σε κάνει να τελειώσεις! Ελπίζω να σε βοήθησα! :) Καλή τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131681 από danadeli29 στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 12:37πμ

danadeli29

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κανεις αλλος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131682 από Dieftharmenos στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 1:15πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αν δεν μυριζε θα ειχες προβλημα...εγω το απολαμβανω να κανω στοματικο στην κοπελα μου.Εκτος του οτι τα υγρα εχουν ωραια γευση και πιστεψε με η μυρωδια μονο ασχημη δεν ειναι, μαρεσει να την ακουω οταν αναβει.

Τα υπολοιπα στα ειπε μια χαρα η κοπελα απο πανω.Καλυτερα ομως να τον καθοδηγεις τις πρωτες φορες για να καταλαβει τι σου αρεσει.

Καλη διασκεδαση και μην φοβασαι ελεος...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132277 από JohnLove στις 03 Φεβρουαρίου 2015, 6:25μμ

JohnLove

Εικονίδιο
μέλος από: 3/2/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μπορεί να ακουστεί γελείο αλλα καλο θα ηταν ν πηραματιστεις αν ομως τοτε φοβηθεισ να ακολουθησεις την καρδία σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132357 από adonider στις 10 Φεβρουαρίου 2015, 5:33μμ

adonider

μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αλεξανδρουπολη μεγααλη !!
ΥΓ μην εχεις αγχος αν δεν ηθελε δε θα προσπαθουσε να το κανει :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login