Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το μόνο πραγματικό πλεονέκτημα της ραπ μουσικής είναι ότι κανείς δεν μπορεί να τη σφυρίζει.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

εκβιασμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131703 από MusicIsMyTherap στις 02 Ιανουαρίου 2015, 6:34μμ

MusicIsMyTherap

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας,
είχα μια σχέση μεγάλης διάρκειας αλλα τον χώρισα λόγω της συμπεριφοράς του. Το θέμα είναι ότι υπάρχουν φωτογραφίες μου (χωρίς ρούχα) μόνο στην συνομιλία και με εκβιάζει πως για να τη σβήσει θα πρέπει να κάνω σεξ μαζί του. Τι μπορώ να κάνω για να μην έχει πρόσβαση; αναφορα για εκβιασμό? Αλλα μετά την αναφορά θα μπορεί να έχει πρόσβαση;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131704 από άσχετος στις 02 Ιανουαρίου 2015, 6:36μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Αστυνομία και μήνυση για εκβιασμό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131705 από Dieftharmenos στις 02 Ιανουαρίου 2015, 6:40μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αστυνομια τωρα...μην το σκεφτεσαι.Προσοχη με αυτες τις φωτογραφιες και τα βιντεο...αν τα γουσταρεις τουλαχιστον να τα κρατας εσυ και να μην εχει προσβαση κανενας αλλος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131706 από MusicIsMyTherap στις 02 Ιανουαρίου 2015, 6:41μμ

MusicIsMyTherap

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Και οι δυο είμαστε ανήλικοι.Δεν θα ήθελα να χρησιμοποιήσω δικηγόρο ,ούτε να μάθει κάτι κάποιος δικος μου. Το θέμα είναι ότι τον έχω χωρίσει αρκετο καιρό και επειδή τον απέρριψα αρχισε να με απειλεί
εγώ έχω κάνει άλλη σχέση και το αγόρι μου γνωριζει τι εγινε και δεν ξέρουμε τι να κάνουμε. Και επίσης δεν μπορώ να κάνω αυτο που θέλει ο πρώην μου γιατι δεν θέλω να απατήσω το αγορι μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131815 από Jenga στις 08 Ιανουαρίου 2015, 2:41πμ

Jenga

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τις φωτογραφιες τις εχεις στειλει στο φεισμπουκ ? αν ναι τοτε τις εχει παρει ακομη και αναφορα να του κανεις..δεν νομιζω πλεον να ειναι τοσο χαζοι..Λυπαμαι που στο λεω αλλα αυτες οι φωτογραφιες καποια στιγμη θα πανε και αλλου..για να φοβηθει πρεπει να μιλησεις σε μεγαλυτερο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login