Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν ο πατέρας σου είναι φτωχός φταίει η μοίρα σου. Αν ο πεθερός σου είναι φτωχός φταίει η βλακεία σου!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πως να προχωρησω μαζι της??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131760 από NikolasB στις 04 Ιανουαρίου 2015, 11:35πμ

NikolasB

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλημερα παιδια,
ονομαζομαι ΝΙκολας και ειμαι 15 χρονων...Εδω και ενα μηνα τα εχω με μια κοπελα (περιπου) ενα χρονο μικροτερη αλλα επειδη εχει κερδισει χρονια ειμαστε στην ιδια ταξη...Τωρα...αυτη η κοπελα ηταν καπως προχωρημενη για την ηλικια της περσι...Τα ειχε με αρκετα αγορια μεγαλυτερα εκ των οποιων ο ενας φανταρος...Τωρα ειμαστε μαζι και παει πολυ καλα μπορω να πω..Εγω προσπαθω να ειμαι οσο πιο ευγενικος και καλος γινετε μαζι της γιατι την ΑΓΑΠΩ... Τωρα το θεμα μου ειναι οτι θελω να προχωρησω λιγο πιο πολυ με αυτην την κοπελα...Οχι απαραιτητα σεξ....Ακομα ειμαστε στο φιλι και χουφτωμα κωλο και στηθος..Στηθος οχι τοσο πολυ καποιες φορες που κραταει για πολυ το φιλι και προχωραω εγω πιο πολυ..αλλα οχι πολυ στηθος....Εχω ακουσει πολλους που χουφτωνουν στο μουνι εστω και πανω απο τα ρουχα...Αλλα εγω νιωθω οτι αμα κανω κατι τετοιο δεν θα της αρεσει...Η κοπελα εχει προχωρησει και αυτη μεχρι φιλι σε ολες της τις σχεσεις...Τι να κανω για να προχωρησω και θα ηθελα γνωμες και απο κοπελες..πως θα σας φαινοταν εσας??
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131762 από PolGr00 στις 04 Ιανουαρίου 2015, 1:17μμ

PolGr00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/12/2014
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν ηταν πρωταρα θα σου ελεγα οτι μπορει να μην ειναι ετοιμη, αλλα οταν μου λες οτι ειχε αρκετες σχεσεις δεν το πιστευω ιδιαιτερα! Ειδικα αν δεν ειναι παρθενα, μη φοβηθεις να προχωρησεις! Μπορεις φυσικα να το πας αργα αργα, δηλαδη να την καλεσεις σπιτι για ταινια η για φαγητο και σιγουρα θα γινει κατι. Κανε κινηση καο κοψε αντιδρασεις, απο κει θα καταλαβεις αν θελει να συνεχισεις η να σταματησεις :) ελπιζω να βοηθησα;) πες μας πως πηγε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131763 από NikolasB στις 04 Ιανουαρίου 2015, 1:24μμ

NikolasB

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(PolGr00@04 Ιανουαρίου 2015)
Αν ηταν πρωταρα θα σου ελεγα οτι μπορει να μην ειναι ετοιμη, αλλα οταν μου λες οτι ειχε αρκετες σχεσεις δεν το πιστευω ιδιαιτερα! Ειδικα αν δεν ειναι παρθενα, μη φοβηθεις να προχωρησεις! Μπορεις φυσικα να το πας αργα αργα, δηλαδη να την καλεσεις σπιτι για ταινια η για φαγητο και σιγουρα θα γινει κατι. Κανε κινηση καο κοψε αντιδρασεις, απο κει θα καταλαβεις αν θελει να συνεχισεις η να σταματησεις :) ελπιζω να βοηθησα;) πες μας πως πηγε...


Ευχαριστω ησουν καπως κατατοπιστικος....Αλλα οταν λες κανε κινηση..!! δηλαδη εκει που ειμαστε αγκαλια να αρχισω να κατεβαζω το χερι λιγο λιγο και ετσι???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131765 από PolGr00 στις 04 Ιανουαρίου 2015, 1:32μμ

PolGr00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/12/2014
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Οπως θα βλεπετε ταινια (κοιτα να παρεις καμια μαλακια), θα εχεις το χερι σου πισω απο τους ωμους της, θα αρχισεις να την φιλας στο μαγουλο, μετα στα αυτια, στο λαιμο, θα της χαιδεψεις λιγο το στηθος..εεε τι στο διαολο; δεν θα καταλαβει τιποτα; αν της τα κανεις αυτα και χαμογελασει και αφεθει ελευθερη, θα θελει κι αλλο, αν τραβηχτει μπορει να μην θελει η να θελει να δει την ταινια ( γι'αυτο παρε μαλακια η περιμενε να τελειωσει)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131766 από NikolasB στις 04 Ιανουαρίου 2015, 2:25μμ

NikolasB

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γνωμη καμιας κοπελας...Πως θα σας φαινοτανε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131792 από marypan99 στις 06 Ιανουαρίου 2015, 1:14μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Εγω που ειχα παει στο σπιτι του δικου μου και προχωρισαμε χουφτωματα και τετοια και με χουφτωσε στο μ@νι δεν με χαλασε γτ μου αρεσει ο δικος μου και θα ηθελα να προχωρισω .. τωρα αν σε θελει για την πλακα της μπορει να της φανει καπως αλλα αμα σε γουσταρει μπορει να κανει και εκεινη κινηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131801 από NikolasB στις 06 Ιανουαρίου 2015, 9:25μμ

NikolasB

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ Marypan99
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131820 από mantalena στις 08 Ιανουαρίου 2015, 9:17μμ

mantalena

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κι εμενα δε θα με χαλαγε...απλως να κανεις αργες κινησεις...και αυτα που σου ειπε ο PolGr00 ειναι σωστα, φιλα την στα αυτια και στον λαιμο στην αρχη και θα καταλαβεις αν θελει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login