Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Εχω φιμωση?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131768 από NikStef στις 04 Ιανουαρίου 2015, 3:14μμ

NikStef

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας,
Ειμαι 14 χρονων και το πεος μου οταν ειναι σε πληρη στηση η βαλανος δν φενεται ολη αλλα λιγο πιο κατω απο το μισο...ενω οταν ειναι χαλαρο μπορω να αποκαληψω ολη την βαλανος μ..
Θελω να ρωτησω εχω φιμωση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131769 από PolGr00 στις 04 Ιανουαρίου 2015, 3:32μμ

PolGr00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/12/2014
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Για θέματα υγείας ποτέ δεν θα ψάχνεις σε φόρουμ..Η πιο πιθανή απάντηση που θα πάρεις είναι ένα ναι ή ένα όχι. Και τι σημαίνει αυτό; Πώς όντως ισχύει; Μόνο ένας γιατρός θα σου δώσει την απάντηση που ψάχνεις. Πολλές φορές μέλη του φόρουμ σου επιβεβαιώνουν χωρίς βάσιμες υποψίες ασθένειες και αρρώστιες που πιθανότητα δεν έχεις και τζάμπα αγχώνεσαι και φοβάσαι. Δεν θα ακούς ότι σου λένε εδώ μέσα όσον αφορά θέματα υγείας. Θα δώσεις καλώς η κακώς ένα 20άρικο..αλλά θα πάρεις εγγυημένη απάντηση από ειδικό και θα είσαι ήσυχος και σίγουρος

Σημείωση moderator: Ασφαλώς η ανταλλαγή πληροφοριών σε φόρουμ στο ίντερνετ δεν αντικαθιστά τη συμβουλή γιατρού, ούτε ισχυριστήκαμε ποτέ κάτι τέτοιο, όμως από αυτό εδώ το φόρουμ έχουν λάβει πολλοί άμεση βοήθεια σε θέματα παρόμοια. Με τα λεγόμενά σου προσβάλεις και υποτιμάς τη συμβολή του φόρουμ μας. Ανταποδίδουμε λοιπόν κι εμείς με το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε, ακυρώνοντας δηλαδή το λογαριασμό σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131776 από Dieftharmenos στις 04 Ιανουαρίου 2015, 9:40μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(NikStef@04 Ιανουαρίου 2015)
Γεια σας,
Ειμαι 14 χρονων και το πεος μου οταν ειναι σε πληρη στηση η βαλανος δν φενεται ολη αλλα λιγο πιο κατω απο το μισο...ενω οταν ειναι χαλαρο μπορω να αποκαληψω ολη την βαλανος μ..
Θελω να ρωτησω εχω φιμωση?


Οχι...φιμωση εχεις οταν η βαλανος δεν εμφανιζεται σε καμια περιπτωση.Τωρα απλα θελεις εξασκηση...σαπουνακι και προσπαθησε να κατεβασεις την πετσα.Σιγα,σιγα θα κατεβει.Πανε ομως σε εναν ανδρολογο να σου συστησει καμια ειδικη κρεμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login