Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μεγάλη ληστεία του τρένου έιναι η τιμή των σάντουιτς στο μπαρ.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Βοηθεια Σκιστηκε η Χαλινος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131793 από patriotaki στις 06 Ιανουαρίου 2015, 1:32μμ

patriotaki

μέλος από: 6/1/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια σημερα το πρωι το εκανα με την κοπελα μου και ηταν λιγο σφιχτη με αποτελεσμα σε μια φαση να νιωσω εναν μικρο πονο και τραβηχτηκα εξω και εσταζε λιγο αιμα απο το πεος. Μετα ειδα πως ειχε σκιστει η χαλινος (το σχοινακι που κραταει το πετσακι). ΔΕΝ κοπηκε εντελως απλα σκιστηκε λιγο σε ενα σημειο και βγαζει λιγο αιμα.. Ανυσηχω για τα εξης

1) Ειναι φυσιολογικο?
2) Δεν επρεπε να ειχε κοπει εντελως ?
3) Την επομενη φορα που θα το κανουμε τι θα γινει ?
4) Μηπως να το τραβηξω να σκιστει?
5) Χρειαζεται κανενα ειδος επεμβασης η κατι τετοιο ?
6) Υπαρχει κινδυνος μολυνσης ?

Οποιος ξερει ασ απαντησει συντομα ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131794 από grigoristhess στις 06 Ιανουαρίου 2015, 1:46μμ

grigoristhess

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2014
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
ειναι φυσιολογικο εαν ηταν βραχυς χαλινος να σχιστει καποια στιγμη...απο οσο γνωριζω μπορει να σκιστει κατα διαστηματα....οσο γ μολυνση θελει προσοχη γτ ειναι λογικο να εχει γινει πληγη...προσωπικα βλεποντας οτι πονουσα κ με τον φοβο σκισιματος πηγα κ εκανα αφαιρεση με λειζερ(αντι γ ραμματα κ χειρουργιο)...ακριβοτερα μεν 2 λεπτα υποθεση χωρις ραμματα κ πολυ καιρο αναρωσης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131795 από patriotaki στις 06 Ιανουαρίου 2015, 2:22μμ

patriotaki

μέλος από: 6/1/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(grigoristhess@06 Ιανουαρίου 2015)
ειναι φυσιολογικο εαν ηταν βραχυς χαλινος να σχιστει καποια στιγμη...απο οσο γνωριζω μπορει να σκιστει κατα διαστηματα....οσο γ μολυνση θελει προσοχη γτ ειναι λογικο να εχει γινει πληγη...προσωπικα βλεποντας οτι πονουσα κ με τον φοβο σκισιματος πηγα κ εκανα αφαιρεση με λειζερ(αντι γ ραμματα κ χειρουργιο)...ακριβοτερα μεν 2 λεπτα υποθεση χωρις ραμματα κ πολυ καιρο αναρωσης


εαν κοπει εντελως κατα τη διαρκεια του σεξ η αυνανισμου τι γινεται μετα? πρεπει να κανεις επεμβαση η το αφηνεις ετσι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131798 από Dieftharmenos στις 06 Ιανουαρίου 2015, 5:21μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αν και λογω περιτομης δεν ξερω αυτο που περιγραφης ομως θα σου πω οτι απο φιλους μου που ξερω πηγαν στον γιατρο και καναν ραμματα η περιμεναν να κλεισει η πληγη(χαζομαρα).Καλυτερα ομως να κανεις επεμβαση χαλινου για να ξεμπερδευεις...οτι καλυτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131807 από grigoristhess στις 07 Ιανουαρίου 2015, 4:49μμ

grigoristhess

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2014
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Έγραψε:(patriotaki@06 Ιανουαρίου 2015)
Έγραψε:(grigoristhess@06 Ιανουαρίου 2015)
ειναι φυσιολογικο εαν ηταν βραχυς χαλινος να σχιστει καποια στιγμη...απο οσο γνωριζω μπορει να σκιστει κατα διαστηματα....οσο γ μολυνση θελει προσοχη γτ ειναι λογικο να εχει γινει πληγη...προσωπικα βλεποντας οτι πονουσα κ με τον φοβο σκισιματος πηγα κ εκανα αφαιρεση με λειζερ(αντι γ ραμματα κ χειρουργιο)...ακριβοτερα μεν 2 λεπτα υποθεση χωρις ραμματα κ πολυ καιρο αναρωσης


εαν κοπει εντελως κατα τη διαρκεια του σεξ η αυνανισμου τι γινεται μετα? πρεπει να κανεις επεμβαση η το αφηνεις ετσι?

εννοειται πας σε γιατρο....κ εαν κοπει εκεινη την στιγμη σε εφημερευον...εγω οπως σ ειπα παροτι ειμαι 27 κ δ σκιστηκε αλλα πονουσα πηγα το εκανα σε γιατρο ιδιωτη κ σε 3-4 μερες ημουν καλα...ουτε ραμματα ουτε τπτ...ουτε ενοχλησεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131816 από patriotaki στις 08 Ιανουαρίου 2015, 11:49πμ

patriotaki

μέλος από: 6/1/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
δοκιμασα να κατεβσαω το πετσακι για να αποκαλυφθει η βαλανος και με πονουσε λιγο... εκει στο σημειο οπου σκιστηκε το εκανα σιγα σιγα και αποκαλυφθηκε ολη η βαλανος.

Την επομενη φορα που θα εχω σεξουαλικη επαφη θα κοπει εντελως?

Και αν κοπει το αφηνεις ετσι η πρεπει να πας σε γιατρο?

ασ μου πει καποιος σας παρακαλω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131829 από patriotaki στις 09 Ιανουαρίου 2015, 12:38μμ

patriotaki

μέλος από: 6/1/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Και κατι αλλο αν μου κοπει εντελως την επομενη φορα κατα τη διαρκεια του σεξ..

θα χρειαστει να παω γιατρο ή μπορω να το αφησω ετσι ?

Γιατι εχω ακουσει απο μερικους γνωστους οτι τους κοπηκε και απλα το αφησαν ετσι δεν πηγαν ποτε σε γιατρο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login